Flower Box Na urodziny

Pokaż opis
Urodziny bez kwiatów? To się nie uda! Prezent urodzinowi w postaci pastelowego Flower Boxa sprawi ogromną radość każdemu jubilatowi. Do wykonania kompozycji wykorzystano: róże, gerbery, astry i chryzantemy w pastelowych kolorach. Całość uzupełniają dekoracyjne liście. Do kompozycji wykonanej przez lokalną kwiaciarnię można dodać bilecik z życzeniami.
Jeśli chcesz kogoś przyjemnie zaskoczyć w dniu urodzin, wybierz Flower Box Na Urodziny z dostawą! Nasze kwiaciarnie przygotowują wspaniałe kompozycje z pastelowych kwiatów, które oddają wiosenno-letni nastrój. Możesz zamówić Flower Box Na Urodziny dla mamy, taty, a także swojej drugiej połówki, czy bliskiej przyjaciółki. To wspaniały podarunek, który wygląda jak pięknie zapakowany prezent!

Kwiaty to zwyczajowy prezent na urodziny i imieniny. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was specjalny Flower Box Na Urodziny, który można zamówić z dostawą w całej Polsce. Nasze kwiaciarnie przygotowują kompozycje własnoręcznie, na miejscu - dlatego kwiaty zawsze docierają do odbiorców świeże i piękne. Kwiaty w formie Flower Boxu to nowość, która podbija serca obdarowanych osób bez względu na okazję!

Oprócz kwiatów możesz zamówić u nas także pyszne wypieki. Poznaj ofertę tortów i ciast z dostawą! 
Wybierz rozmiar:
Jak na zdjęciu 219.00 zł
Jak na zdjęciu
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

219.00 zł