Fruit Basket

Show description
Perfect gift when you want to send something more than flowers or cake! It is a composition made of fresh fruit arranged in a basket with decoration. Make a surprise and send a basket full of vitamins.

The final product may differ from the one on the photo!
Warto zadbać o to, aby prezent na ważną okazję był wyjątkowy. Czasem chcemy wyrazić podarunkiem co czujemy do obdarowywanej osoby i szukamy czegoś, co powie więcej niż słowa. Dlatego dajemy Wam szansę skomponować taką przesyłkę, która w pełni spełni Wasze oczekiwania! Teraz oprócz pysznych wypieków oraz pięknych kwiatów możesz także zamówić kosz świeżych owoców, które dotrą do odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

Jest wiele okazji, które warto uczcić odpowiednim podarunkiem. Zarówno imieniny i urodziny, jak i wydarzenia bardziej oficjalne zasługują na odpowiednią oprawę. Najchętniej zamawiacie dla swoich bliskich oraz partnerów biznesowych nasze torty – te tradycyjne i artystyczne, które można także spersonalizować. To one najczęściej goszczą na Waszych stołach podczas rodzinnych uroczystości i wszelkiego rodzaju spotkań, to one też zazwyczaj pomagają podziękować lub pogratulować drugiej osobie.

Kosz owoców to świetny pomysł na prezent lub jako dodatek do zamówionych wypieków lub kwiatów. Przygotowywany jest przez nasze lokalne kwiaciarnie, które dbają o świeżość owoców oraz elegancką kompozycję – dzięki temu każda przesyłka dociera świeża i pięknie wyglądająca. Zaskocz kogoś i podaruj mu zdrową i słodką przekąskę, która będzie świetnym poczęstunkiem podczas mniejszego i większego spotkania w dowolnym gronie. Wystarczy podać adres, datę i godzinę dostawy, aby zamówienie dotarło do adresata nawet jeszcze tego samego dnia!
Additional accessories:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Sum:

179.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.

Delivery time: Same day

Delivery price: 19.90 zł