Glamour Bouquet

Show description
We wanted to create bouquet consisting of flovers beloved by women. We mixed roses, carnations, freesias and chrysanthemums - all in pink and red colours. Vase is not included in the price.
Bukiet „Urok” będzie doskonałym prezentem na Dzień Matki, a także na urodziny bądź imieniny ukochanej drugiej połówki. Wyraża bardzo dużo pozytywnych i silnych uczuć, spełni więc doskonałą rolę podarunku na wiele ważnych okazji.

Możesz dzięki niemu podziękować komuś za przysługę bądź pogratulować sukcesu – jest to wspaniały pomysł na podarunek. Z pewnością sprawi drugiej osobie dużą przyjemność. Kwiaty są zawsze świetnym pomysłem jako dodatek do prezentu, którym może być na przykład specjalny wypiek. W naszej ofercie znajdziecie przeróżne torty, ciasta i inne słodkości!

Czy preferujesz torty tradycyjne, czy może artystyczne z masy cukrowej ? W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy torty i ciasta z dodatkiem owoców, a także najbardziej czekoladowe wypieki na rynku. Możesz także zamówić babeczki lub tarty, które są doskonałe na leniwe popołudnia z przyjaciółmi bądź rodziną. Tak jak nasze kwiaty, wypieki dojeżdżają do Was z najbliższej możliwej lokalizacji – współpracujemy z cukierniami w całym kraju. Możesz dzięki temu wysłać słodkości i bukiet osobie, która mieszka dziesiątki a nawet setki kilometrów dalej!
Additional accessories:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Sum:

139.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.

Delivery time: Same day

Delivery price: 19.90 zł