I love you Bouquet

Show description

Say "I love you" via flowers!

When words are not enough... send flowers. Bouquet consists of red roses will be the most beautiful declaration of your love. Attach personalized card message in order to deliver what you really feel.

Zdarzają się w życiu chwile, kiedy słowa więzną w gardle. Są też takie momenty, kiedy to co chcemy powiedzieć wydaje się strasznie błahe i trudne do wypowiedzenia. Może też dana okazja zasługuje na inne, bardziej niezwykłe uczczenie? Warto wówczas sięgnąć po przepiękne, świeże bukiety kwiatowe, przygotowane właśnie z myślą o takich sytuacjach. Oto bukiet „Kocham Cię” – idealna forma wyrażenia najbardziej gorących uczuć i emocji, które w nas tkwią!

Czerwone róże od wieków uważane są za symbol najczystszej, gorącej i nieskrywanej miłości. Bliska osoba, która otrzyma taki podarunek na pewno z wzruszeniem przyjmie deklarację, którą w ten sposób chcesz przekazać. Estetyki całości kompozycji dodają świeże, zielone dodatki, które doskonale harmonizują z kwitnącymi kwiatami róży. Walentynki, Dzień Kobiet czy Urodziny – ta wiązanka niesie ze sobą prawdziwą magię uczuć! Możesz także skorzystać z kategorii Walentynki – umieściliśmy tam wiele propozycji specjalnie na tę okazję. Proponujemy także sekcję Torty Artystyczne, z bogatą ofertą prawdziwych cukierniczych arcydzieł.

Może jest powód, dla którego nie będziesz w stanie pojawić się i osobiście wręczyć tej kompozycji najbliższej osobie. Nie zawsze takie momenty zależą od nas, jednak walczymy wówczas by w takiej chwili być obok ukochanej chociaż myślami. Może dołączysz w takim razie wyjątkowe życzenia w formie bileciku do tego bukietu? Zamawiając na naszej stronie masz możliwość dołączenia takiego dodatku, w którym podzielisz się swoimi myślami.

Korzystając z naszej strony zadbamy o to, by bukiet został dostarczony dokładnie do wskazanego przez Ciebie miejsca. Niezależnie od odległości dowieziemy go na terenie całej Polski. Nie musisz martwić się też o świeżość kwiatów. Współpraca z lokalnymi kwiaciarniami pozwala nam zagwarantować, by zamówiony przez Ciebie bukiet był kwitnący i aromatyczny w chwili doręczenia. Zaplanuj wyjątkową niespodziankę, zaczekaj na kuriera i wówczas, podczas romantycznej i wzruszającej chwili wręcz ten bukiet najbliższej osobie. Zapewniamy Cię, będzie to przyjęte ze wzruszeniem i ogromną radością!
Additional accessories:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Sum:

159.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.