Keks korzenny

Pokaż opis
Bakalie i kawałki galaretki sprawiają, że to korzenne ciasto jest niezwykle bogate w smaku. To klasyczny wypiek, którego nie może zabraknąć na świątecznym stole wigilijnym. Korzenny aromat i gęsta, czekoladowa polewa – to sprawia, że naszemu keksowi nie można się oprzeć!

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Świąteczne wypieki kojarzą się nam z niezwykłym zapachem przypraw korzennych. Dodawane są one do piernika, keksu i innych ciast, które pojawiają się na naszych stołach w Boże Narodzenie. Keks to jedno z nich – świąteczne wydanie tego przysmaku wyróżnia się właśnie niezwykłym aromatem, bogactwem bakalii i gęstą polewą. Zaspokoi głód każdego łakomczucha i miłośnika zimowych deserów.

Ciasta świąteczne to szeroki wachlarz przeróżnych słodkości. Wśród nich znajduje się tradycyjny i trudny w perfekcyjnym wykonaniu makowiec, piernik o intensywnym aromacie, a także uwielbiany delikatny sernik i tradycyjny keks. Ich przygotowanie może zająć w domu wiele godzin, a czas ten wcale nie gwarantuje sukcesu wykonania idealnego wypieku. Dlatego zachęcamy do zamawiania wypieków bożonarodzeniowych z naszego sklepu online – można zamówić zarówno ciasta tradycyjne, jak i pyszne świąteczne torty i inne przysmaki.

Zamów keks korzenny z dostawą dla kogoś, komu chcesz sprawić słodką przyjemność w te święta! Możesz także skompletować całą słodką przesyłkę, która będzie zawierać najpopularniejsze bożonarodzeniowe rarytasy! Dla kogoś, dla siebie, lub dla biura – nasze cukiernie upieką wybrane słodkości i dostarczą pod wskazany adres w Polsce.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)