Kompozycja Kwiatowy podarunek

Pokaż opis
Róż to najczęściej wybierany kolor kwiatów. Jest idealny zarówno na urodziny, walentynki czy przeprosiny. Aranżacja składa się z eustom, róż, hortensji oraz różnych drobnych kwiatków. Lokalna kwiaciarnia która będzie przygotowywała Twoje zamówienie, może dołożyć bilecik z Twoimi życzeniami lub pozdrowieniami.

​Kwiatowy Podarunek, jak sama nazwa wskazuje, jest świetnym pomysłem na prezent. Piękne połączenie różu i fioletu wprawia w doskonały nastrój i od razu napawa optymizmem. Możesz zamówić kwiaty z dostawą jako niespodziankę dla kogoś, komu chcesz złożyć życzenia z ważnej okazji, na przykład urodzin lub z okazji awansu. Piękny bukiet potrafi wyrazić Twoje uczucia tak, jak sobie tego życzysz, a Kwiatowy Podarunek jest tego świetnym przykładem. Kolor różowy jest niezwykle popularny i lubiany zwłaszcza przez kobiety, dlatego jeśli chcesz sprawić przyjemność swojej żonie, mamie lub dziewczynie, będzie to świetny wybór!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, nasze kwiaty z dostawą będą idealnym wyborem! Kompozycja Kwiatowy Podarunek łączy piękne róże, hortensje i eustomy w odcieniach różu i fioletu, które układają się w spójną i zachwycającą całość. Taki bukiet będzie długo cieszyć obdarowaną osobę i przypominać o miłym geście. Pamiętaj o tym, aby przesłać wraz z kwiatami swoje życzenia, w których możesz wyrazić uczucia, podziękować lub pogratulować. Delikatna Kompozycja Kwiatowy Podarunek wraz z wybranymi dodatkami zostanie przygotowana przez jedną z naszych kwiaciarni, która następnie doręczy zamówienie do odbiorcy. Wysyłka kwiatów przez naszą stronę jest bardzo prosta - przekonaj się o tym!

Kwiaty potrafią zaczarować każdego swoim urokiem i pięknem, o tym wiemy wszyscy. Jednak jeśli chodzi o wyjątkowe prezenty, warto rozważyć również zamówienie ciasta lub tortu z dostawą z naszej cukierni online. Mamy w ofercie wiele pysznych słodkości, które możesz zamówić w prezencie na Dzień Matki lub inne okazje! Wśród naszych wypieków znajdziesz absolutne klasyki, takie jak na przykład Tort Leśny, ale możesz też zdecydować się na oryginalny Tort z Waszym Zdjęciem, który udekorowany jest jadalnym opłatkiem z grafiką. 
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

179.00 zł