Kompozycja Podarunek

Pokaż opis
Kolorowa kompozycja z gerber, chryzantem, róż i eustom to idealny podarunek na każdą okazję. Istnieje możliwość dołączenia bileciku z życzeniami.
To wyjątkowa pozycja w naszej ofercie. Świeże, wytrzymałe kwiaty w urokliwym, wiklinowym koszu zachwycą niejedną osobę!

Kompozycja składa się w głównej części z chryzantem, róż, gerber i eustom. Całość zrównoważona jest oplotem z dużych liść. Bukiet złożony z tych kwiatów nadaje się na wiele okazji, głównie jednak przeznaczony jest dla nowoczesnych osób, ceniących sobie proste rozwiązania typu dwa w jednym. Kwiaty użyte do stworzenia bukietu nie są mrożone i sztucznie nawożone, więc kosz będzie długo stać w dobrej kondycji i cieszyć oko obdarowanej osoby nawet bez nadmiernej pielęgnacji.

Kwiaty dostarczane są do każdego miejsca w Polsce a zamówienia realizowane są nawet w 24 godziny od ich złożenia. Oczywiście może zdarzyć się, że florysta nie będzie dysponował koszem identycznym z tym na poglądowym zdjęciu. Wówczas bukiet będzie złożony w innym wiklinowym stelażu, ale florysta odpowiednim doborem kwiatów i dodatków z pewnością wyczaruje kompozycję wywierającą równie duże wrażenie.

Do kosza można dołożyć kartkę okolicznościową lub bilecik z odręcznie napisanymi życzeniami. Można też dołożyć butelkę szampana lub wina, czekoladki, bombonierkę, pluszową maskotkę czy, przy wykorzystaniu drugiej części naszego asortymentu, dołożyć do kwiatów pyszny tort z dowozem do rąk własnych. Do kosza kwiatów pasują też różnokolorowe muffinki lub waniliowe cupcakes.

Zapewniamy, że takie kwiaty z dostawą sprawią, że dzień obdarowanej osoby stanie się dużo bardziej udany! Wyobraź sobie sytuację, kiedy do biura Twojej żony w dniu Waszej rocznicy kurier kwiaciarni dostarcza kosz pełen kwiatów i pyszny tort, którym Żona może podzielić się z koleżankami. Z pewnością uśmiech zagości na jej twarzy i będzie jej ogromnie miło!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

149.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł