Kompozycja Przedwiośnie

Pokaż opis
Wyślij bliskim miniaturkę wiosennego ogrodu! Wiosenne kwiaty w radosnych kolorach stworzą piękną kompozycję przypominającą mały wiosenny ogród. Kompozycja z roślin będzie wykonana przez lokalną kwiaciarnię. Istnieje możliwość dołączenia bileciku.

Kompozycja Przedwiośnie pomoże wnieść do domu odrobinę wiosennego ogrodu. To dzięki jasnym barwom żonkili, krokusów i tulipanów, które nieodłącznie kojarzymy z tą porą roku. Wielkanoc, pierwsze ciepłe i wolne dni w roku - to powody do radości i dzielenia się radością. Możesz to zrobić wysyłając Kompozycję Przedwiośnie jako podarunek dla kogoś, komu chcesz sprawić wyjątkową przyjemność.
 
Kwiaty to fantastyczny sposób na to, aby komuś podziękować, pogratulować, lub złożyć życzenia z dowolnej okazji. Tradycyjne bukiety oczywiście zawsze są w modzie i dobrym guście, jednak można też zdecydować się na pomysłową kompozycję w koszyku lub dekoracyjnej doniczce. 

Jeśli chcesz, aby przesyłka była wyjątkowym prezentem, oprócz Kompozycji przedwiośnie zamów pyszny wypiek z dostawą. To może być jeden z naszych tradycyjnych tortów, które niezmiennie cieszą się popularnością bez względu na porę roku i okazję. Może to być również ciasto, które smakiem przypomina najlepsze domowe przysmaki. Słodki podarunek na Wielkanoc lub z innej okazji może być czymś naprawdę specjalnym!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł