Kompozycja Różowa

Pokaż opis
Piękna, biało-różowa aranżacja z pewnością zachwyci każdego! Składa się z gerber, róż oraz eustom. Taki prezent jest idealny bez względu na okazję. Twój bukiet zostanie przygotowany przez lokalną kwiaciarnię. Do prezentu możemy dodać bilecik z Twoimi życzeniami. 

Poznaj naszą Kompozycję Różową! To soczyste połączenie różowych kwiatów, które cieszą swoim wyglądem oraz zapachem przez długie dni. Znajdziesz tutaj swoje ulubione kwiaty: piękne gerbery w kolorze fuksji, pastelowe róże oraz urokliwe eustomy. Całość ułożona jest w koszu, który prezentuje się bardzo elegancko i sprawia, że Kompozycja Różowa świetnie sprawdza się jako prezent. Możesz wysłać ją jako prezent do kogo tylko zechcesz! Zaskocz babcię, mamę lub przyjaciółkę piękną kwiatową kompozycją w dniu ich święta lub zupełnie bez okazji! Możesz też podarować kwiaty swojej żonie lub dziewczynie, aby wyrazić swoje uczucia na odległość.

Kwiaty w prezencie zawsze robią świetne wrażenie. Cieszą kolorem i zapachem przez długie dni i pozostają w pamięci na jeszcze dłużej. Teraz zamówienie Kompozycji Różowej z dostawą jest niezwykle proste - wystarczy, że złożysz zamówienie w naszym sklepie online, aby lokalna kwiaciarnia przygotowała wybrane zamówienie i dowiozła je na podany adres. Możesz zrobić piękną niespodziankę komuś, na kim Ci zależy! To może być świetny pomysł na Dzień Matki, który z pewnością zostanie doceniony.

Jeśli podobają Ci się nasze kwiaty i chcesz zamówić coś niezwykłego jako wyjątkowy prezent, sprawdź naszą ofertę cukierniczą. Torty z dostawą to pyszny podarunek, który możesz teraz dobrać do zestawu razem z kwiatami. Takim prezentem sprawisz ogromną przyjemność, ale przede wszystkim niespodziankę! Kurier z tortem i bukietem pojawi się u adresata lub adresatki wybranego przez Ciebie dnia, aby przekazać Twoje życzenia.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

179.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł