Kosz Owoców

Pokaż opis
Idealny prezent, kiedy chcesz przesłać coś więcej niż kwiaty! Jest to kompozycja ze świeżych owoców ułożonych w koszu z dekoracją. Zrób bliskim niespodziankę i wyślij kosz pełen witamin. Produkt przygotowywany ręcznie, doręczany przez jedną z kwiaciarni partnerskich. Do kompozycji dołączony jest bilecik, na którym możesz napisać swoje życzenia.

Zaprezentowane zdjęcie jest zdjęciem poglądowym!
Warto zadbać o to, aby prezent na ważną okazję był wyjątkowy. Czasem chcemy wyrazić podarunkiem co czujemy do obdarowywanej osoby i szukamy czegoś, co powie więcej niż słowa. Dlatego dajemy Wam szansę skomponować taką przesyłkę, która w pełni spełni Wasze oczekiwania! Teraz oprócz pysznych wypieków oraz pięknych kwiatów możesz także zamówić kosz świeżych owoców, które dotrą do odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

Jest wiele okazji, które warto uczcić odpowiednim podarunkiem. Zarówno imieniny i urodziny, jak i wydarzenia bardziej oficjalne zasługują na odpowiednią oprawę. Najchętniej zamawiacie dla swoich bliskich oraz partnerów biznesowych nasze torty z dostawą – te tradycyjne i artystyczne, które można także spersonalizować. To one najczęściej goszczą na Waszych stołach podczas rodzinnych uroczystości i wszelkiego rodzaju spotkań, to one też zazwyczaj pomagają podziękować lub pogratulować drugiej osobie.

Kosz owoców to świetny pomysł na prezent lub jako dodatek do zamówionych wypieków lub kwiatów. Przygotowywany jest przez nasze lokalne kwiaciarnie, które dbają o świeżość owoców oraz elegancką kompozycję – dzięki temu każda przesyłka dociera świeża i pięknie wyglądająca. Zaskocz kogoś i podaruj mu zdrową i słodką przekąskę, która będzie świetnym poczęstunkiem podczas mniejszego i większego spotkania w dowolnym gronie. Wystarczy podać adres, datę i godzinę dostawy, aby zamówienie dotarło do adresata nawet jeszcze tego samego dnia!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)