Mazurek

Pokaż opis

Tradycyjny mazurek wielkanocny zaskoczy Cię swoją słodyczą. Przepięknie ozdobiony i starannie wykonany jest prawdziwym dziełem sztuki kulinarnej. Dla wszystkich wielbicieli kajmaku to numer jeden!

Waga może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjeciu.  
 

Pyszny Kajmakowy Mazurek może zagościć na Twoim świątecznym stole! Wystarczy, że złożysz zamówienie w naszej cukierni online, aby cieszyć się smakiem naszych wyjątkowych tortów i ciast. Wielkanoc to wyjątkowy czas, kiedy stawiamy na tradycyjne smaki, dlatego nie może zabraknąć na Waszym stole pysznego Mazurka Kajmakowego. Jego smak i dekoracja sprawiają, że jest to prawdziwy wielkanocny hit!

W naszej cukierni online możecie zamówić pyszne mazurki, babki, serniki i torty. Z nami możecie przygotować święta, nie spędzając nawet minuty na pieczeniu! Wystarczy złożyć zamówienie, aby jedna z naszych lokalnych cukierni przygotowała wypieki i doręczyła je na podany adres.

Kajmak kojarzy się nam z Wielkanocą właśnie ze względu na Mazurek Kajmakowy oraz Tort Kajmakowy - to nasze świąteczne bestsellery, których co roku Wam mało. Polecamy do tego także piękny bukiet wiosennych kwiatów, które mogą dotrzeć do Ciebie w jednej przesyłce i cieszyć wszystkich domowników.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)