Murzynek

Pokaż opis
Mocno czekoladowe ciasto z dużą ilością kakao i czekoladową polewą.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Nie ma chyba wśród nas i naszych znajomych osób, które nie lubią czekolady w każdej postaci. Każdy smakosz chętnie sięga po kosteczkę delektując się jej aromatem i słodyczą. Połączyliśmy więc mocny, kakaowy smak z puszystym i delikatnym ciastem, przygotowanym z myślą o wielbicielach tej pyszności! Jeden z najbardziej tradycyjnych i przygotowanych według domowych przepisów wypieków, czyli Murzynek! Nie musisz już spędzać kilku godzin na jego pieczeniu – wystarczy poświęcić jedynie kilka minut na naszej stronie internetowej i za pomocą panelu wybrać ten wyjątkowy smakołyk z dostawą. My zajmiemy się całą resztą.

Wyjątkowo intensywny i czekoladowy smak to podstawa ciasta i polewy do tradycyjnego Murzynka. Przygotowywany przez lokalne cukiernie online nabiera wówczas doskonałego, aromatu. Tylko wyobraź sobie, jak zadowoleni będą domownicy czy goście, gdy postawisz przed nimi tak doskonały wyrób. Jednak nie tylko to możemy Ci dziś zaproponować. W naszej ofercie znajdziesz także bogaty wybór Ciast – wystarczy kliknąć na odnośnik i zapoznać się ze szczegółami. Oferujemy wszelkiego rodzaju smaki, formy ciast dostosowane do każdej okazji. Może szukasz czegoś bardziej wykwintnego? Wówczas zapraszamy do sekcji Wszystkie Torty. Zebraliśmy tu doskonałe, świeże torty przygotowywane wyłącznie z myślą o Tobie! Artystyczne, klasyczne czy z owocami – każdy znajdzie tu coś co będzie mu odpowiadało! To i wiele, wiele więcej możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

Dzięki naszej ofercie nie musisz się także obawiać o transport. Nasza cukiernia internetowa przygotuje dla Ciebie wypiek i dostarczy go dokładnie tam, gdzie wskażesz. Działamy na terenie całego kraju, nie ma dla nas odległości, której nie pokonamy by spełnić Twoje życzenie! Zadbaj także o to, by ciasto, które zamówisz było naprawdę wyjątkowe. Gdybyś kupował je z myślą o osobie, która obchodzi urodziny – możesz np. wybrać świeczki albo kartkę z życzeniami. Dodatkowo, przygotujemy napis z lukru na powierzchni, który może przedstawiać imię solenizanta! W ofercie mamy także możliwość stworzenia zdjęcia na jadalnym opłatku, które będzie przedstawiało wspólne, najważniejsze chwile z bliską osobą! Może masz też jakieś inne propozycje na urozmaicenie tego wypieku? Nic prostszego – napisz nam o tym! W polu „Instrukcje Specjalne” możesz przekazać nam swoje pomysły, które chcesz zrealizować. Granicą jest tylko twoja wyobraźnia!
Wybierz rozmiar:
Mały 88.90 zł
1kg/8os.
Średni 117.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 164.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy

Razem:

117.90 zł