Naked cake

Pokaż opis
Szukasz nietypowego tortu, który zachwyci Twoich gości? Doskonałym tortem na wiosnę oraz lato jest tzw. naked cake! Surowy, rustykalny wygląd biszkoptów z bitą śmietaną urozmaicają świeże owoce lub kwiaty. Wybierz naked cake na urodziny lub imieniny i zamów z dostawą.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 

Jasny, delikatny biszkopt i warstwy pysznej bitej śmietany – oto naked cake! Zazwyczaj przystrajany jest sezonowymi owocami, które podkreślają tylko jego lekkość i wyrafinowany wygląd. To świetny wypiek na ciepłe wiosenne i letnie popołudnia, ale także na ważne uroczystości – wówczas warto skonsultować jego dekorację, aby była jeszcze bardziej wyjątkowa. To jeden z naszych tortów na bitej śmietanie, które uwielbiacie i zamawiacie bez względu na porę roku. Pokochają go dzieci i dorośli!

Naked cake to świetny tort na imieniny lub urodziny, a także na pół-formalne spotkania z przyjaciółmi lub rodziną. Jego brak wykończenia spotyka się często z zaskoczeniem, jednak smak oraz dekoracja z owoców lub kwiatów ostatecznie podbija nawet najbardziej sceptyczne serca przywiązane do bardziej tradycyjnych ciast i wypieków. Zaskocz ukochaną osobę i zamów naked cake z dostawą pod dowolny adres w Polsce – możesz w ten sposób sprawić słodką niespodziankę komu tylko zapragniesz!


Jeśli szukasz pysznego tortu dla zakochanych, to naked cake sprawdzi się w tej roli doskonale! To lekki i elegancki tort, coraz częściej wybierany jako tort ślubny. Wówczas dekorowany jest często kwiatami lub drobinkami złota. W naszej wersji za dekorację służą pyszne owoce ułożone na samej górze – wyglądają pięknie i smakują wprost niebiańsko. Nasze lokalne cukiernie dbają o każdy szczegół podczas wypiekania zamawianych tortów, dzięki czemu zamówiony naked cake będzie nie tylko doskonale wyglądać, ale też smakować.

Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
18cm/1kg/8os.
Średni 209.90 zł
22cm/1,5kg/12os
Duży 277.90 zł
24cm/2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

209.90 zł