Naked cake

Show description
Are you looking for an original cake, that will surprise all your guests? Naked cake is a perfect choice for spring and summer. Raw, rustic look is wonderfully complemented with fresh fruits or flowers. Choose naked cake for birthdays or name-days and order with delivery.

The weight of the cake may vary slightly from the weights listed below. The final product may differ slightly from the one presented in the picture. Fruits used for decoration may vary depending on season and availability. Cake makers may use fresh seasonal fruit or preserves. 

Jasny, delikatny biszkopt i warstwy pysznej bitej śmietany – oto naked cake! Zazwyczaj przystrajany jest sezonowymi owocami, które podkreślają tylko jego lekkość i wyrafinowany wygląd. To świetny wypiek na ciepłe wiosenne i letnie popołudnia, ale także na ważne uroczystości – wówczas warto skonsultować jego dekorację, aby była jeszcze bardziej wyjątkowa. To jeden z naszych tortów na bitej śmietanie, które uwielbiacie i zamawiacie bez względu na porę roku. Pokochają go dzieci i dorośli!

Naked cake to świetny tort na imieniny lub urodziny, a także na pół-formalne spotkania z przyjaciółmi lub rodziną. Jego brak wykończenia spotyka się często z zaskoczeniem, jednak smak oraz dekoracja z owoców lub kwiatów ostatecznie podbija nawet najbardziej sceptyczne serca przywiązane do bardziej tradycyjnych ciast i wypieków. Zaskocz ukochaną osobę i zamów naked cake z dostawą pod dowolny adres w Polsce – możesz w ten sposób sprawić słodką niespodziankę komu tylko zapragniesz!


Jeśli szukasz pysznego tortu dla zakochanych, to naked cake sprawdzi się w tej roli doskonale! To lekki i elegancki tort, coraz częściej wybierany jako tort ślubny. Wówczas dekorowany jest często kwiatami lub drobinkami złota. W naszej wersji za dekorację służą pyszne owoce ułożone na samej górze – wyglądają pięknie i smakują wprost niebiańsko. Nasze lokalne cukiernie dbają o każdy szczegół podczas wypiekania zamawianych tortów, dzięki czemu zamówiony naked cake będzie nie tylko doskonale wyglądać, ale też smakować.

Choose size:
Small 143.90 zł
18cm/1kg/8per
Medium 209.90 zł
22cm/1,5kg/12per
Big 277.90 zł
24cm/2kg/16per
Additional accessories:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Sum:

209.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.