Only She Bouquet

Show description
Elegant bouquet of roses in the color of your feelings, in addition of one white rose which symbolizes the uniqueness of your message. Bouquet will be arranged by a local florist. It is possible to attach the note. Vase is not included.

Walentynki to święto wyjątkowe, pozwalające zakochanym celebrować swoją miłość. Na tę okazję zostało wymyślonych już wiele podarunków: misie, czekoladki, czy perfumy. Jednak kwiaty pozostają w czołówce najchętniej wybieranych prezentów i wcale nas to nie dziwi! Czerwone róże potrafią wyrazić więcej niż słowa, ponieważ ich symbolizują gorącą, czystą i wierną miłość. Obdarowując kogoś takim bukietem masz pewność, że osoba ta zrozumie Twoje uczucia i być może je odwdzięczy…

Bukiet kwiatów z dostawą to nie jedyny prezent, który możesz zamówić w naszym sklepie. Naszą propozycją są wypieki z dostawą – zwłaszcza pyszne, walentynkowe torty. W tym roku przygotowaliśmy dla Was Czekoladowy Tort Serce, który zachwyca dekoracją i rozpuszcza się w ustach. Dla tych, którzy szukają lżejszej słodyczy, mamy Sernik Serce, który lekkością wzbije Was w powietrze! Oprócz tego mamy też coś z efektem wow – Tort z Waszym zdjęciem. Wystarczy, że prześlesz nam Waszą wspólną fotografię, a my naniesiemy ją na jadalny opłatek zwieńczający tort o wybranym przez Ciebie smakiem.

Niektórzy nazywają Walentynki świętem komercyjnym, jednak nie dostrzegają oni chyba tych wszystkich uśmiechniętych i zakochanych par dookoła! Co prawda uczuciem darzą się przez cały rok, jednak w takie dni jak Święto Zakochanych mogą w wyjątkowy sposób sprawić sobie wzajemnie przyjemność – pachnącą lub słodką.

Additional accessories:
3.00 zł
89.90 zł
10.90 zł
49.90 zł
39.90 zł

Sum:

179.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.

Delivery time: Same day

Delivery price: 19.90 zł