Pavlova

Pokaż opis
Leciutka jak chmurka beza z owocami sezonowymi oraz bitą śmietaną lub kremem. Doskonały deser na wiosnę i lato! Sprawdzi się podczas spotkań ze znajomymi i rodziną, na urodziny, imieniny i wiele innych okazji. To pyszny i lekki deser, który uwielbiają wszyscy.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 
Pavlova to bardzo popularny deser. Trudno się dziwić – to lekka beza z owocami, która jest idealnym ciastem na wiosnę oraz lato. My najbardziej lubimy zajadać się nią na przyjęciach w ogrodzie lub na pikniku. Możesz zamówić nasz tort bezowy z owocami z dostawą pod dowolny adres w kraju!

Możesz zamówić Pavlovę w prezencie dla drugiej osoby – dla przyjaciół lub rodziny. Pokaż im, że pamiętasz o ich ważnych świętach! Pavlova sprawdzi się jako tort na urodziny lub imieniny, a także jako poczęstunek na wiele innych okazji.

Jeśli szukasz innych lekkich, sezonowych deserów, sprawdź nasz pozostałe kategorię. Mogą zainteresować Cię torty owocowe, a placki z owocami lub tarty francuskie. To pyszne ciasta dla każdego!
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/6os
Średni 209.90 zł
1,5kg/9os
Duży 277.90 zł
2kg/12os
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

209.90 zł