Pierniczki dla Babci i Dziadka

Pokaż opis
Pyszne ciasteczka specjalnie na Dzień Babci i Dziadka! Zamów nasze urocze pierniczki właśnie na ich święto – zostaną dostarczone prosto pod podany w zamówieniu adres. Te piękne, ręcznie dekorowane pierniczki to prawdziwie słodka uczta – także dla oczu!

Pierniczki doręczane są przez firmę kurierską DHL, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe. Prosimy o zapoznanie się z nimi poniżej:
1) Przesyłki doręczane są wyłącznie w dni robocze, we wskazanym przez Ciebie dniu
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00
3) Zamówienia złożone po godzinie 13:00 w piątek, do godziny 13:00 w poniedziałek, zostaną wysłane w poniedziałek, a tym samym powinny być doręczone we wtorek
4) Kurier DHL poinformuje telefonicznie bądź smsem odbiorcę przed doręczeniem paczki
5) Nadawca (czyli Ty) otrzyma od nas mail z  linkiem do śledzenia swojego zamówienia
Świeże wypieki przyozdabiane są plastyczną masą cukrową, dzięki której wykończenie jest nienaganne. Nasi cukiernicy dbają o każdy szczegół zamówienia – bez względu na to, czy zamawiasz tort, ciasto, czy drobne wypieki. Dlatego zamawiając nasze pierniczki dla Babci i Dziadka masz pewność, że prezent będzie z całą pewnością udany!

Dzień Babci i Dziadka to okazja, aby podziękować im za serce i udział w naszym wychowaniu. Dlatego warto pamiętać o tym, aby sprezentować im upominek w dniu święta 21 i 22 stycznia. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko pyszne pierniczki dla Babci i Dziadka, ale także doskonały Tort dla Babci i Tort dla Dziadka - oba z dedykacją. Do wypieków możesz także dobrać dodatek w postaci kwiatów lub kartki z życzeniami!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł