Piernikowa Kolorowanka z Bałwankiem

Pokaż opis
UWAGA! OFERTA LIMITOWANA
Zestaw pierniczek Kolorowanka z Bałwankiem z jadalnymi barwnikami i pędzelkiem to wspaniały prezent dla małych i dużych! Fantastyczna, słodka zabawa na zimowe wieczory. Spraw, aby obrazek ożył, a potem zjedz go ze smakiem! Zamów go dla dziecka lub jako prezent dla rodziny, znajomych czy partnerów biznesowych! 

Wspólne malowanie pierniczkowego bałwanka, będzie świetną przygodą i pięknym, wspólnie spędzonym czasem. A malowanka udekorowana rękami dziecka może stać się pięknym prezentem dla dziadków. Jednak to zabawa zarezerwowana nie tylko dla najmłodszych! W zimowym czasie warto znaleźć chwilę spokoju i zrelaksować się oddając chwili artystycznej przyjemności.

Do malowania przeznaczone są jadalne i całkowicie bezpieczne barwniki w 6 soczystych kolorach. Dajcie się więc ponieść fantazji, bo bałwanek wcale nie musi być biały!

W naszej ofercie świątecznej znajdziecie zarówno słodkie upominki, takie jak pierniczki czy makaroniki, jak i pyszne wypieki, które sprawdzą się doskonale na zimowym stole. Zwolennicy klasyki mogą wybrać świąteczną roladę makową lub keks, a dla tych, którzy poszukują urozmaicenia mamy Tort Świąteczny lub makowiec z serem i piernikowym chrunchem. Każdy z pewnością znajdzie coś pysznego!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem