Placek jabłkowo-porzeczkowy

Pokaż opis
Placek z porzeczkami i jabłkami na kruchym lub półkruchym spodzie, udekorowany obficie kruszonką.

Sezonowo występujące porzeczki mogą zostać zastąpiane innymi owocami.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu
Często zdarza się, że mimo ogromnej ochoty na jakieś ciasto nie mamy czasu na to, by kupić je w cukierni czy piekarni. Niektórzy rezygnują wówczas z zamówienia swojego deseru. My jednak mamy inną propozycję dla wszystkich miłośników delikatnych owocowych smaków. Przed Państwem Placek Jabłkowo-Porzeczkowy, połączenie aromatycznego ciasta i soczystych dodatków! Tradycyjnie wypiekany według starannie przygotowanych receptur zachwyca swoją prostotą, lekkością i delikatnym aromatem. Ciasto to powstało z myślą o wszystkich tych, którzy kochają smaki lata – dzięki wykorzystaniu sezonowych owoców!

Podstawą wypieku jest puszyste ciasto drożdżowe. W jego wnętrzu kryją się soczyste owoce z polskich sadów – słodkie jabłka i orzeźwiające porzeczki. Całość jest obficie udekorowana chrupiącą kruszonką. Należy pamiętać, że korzystamy jedynie ze świeżych, naturalnie hodowanych owoców. Oznacza to, że niektóre gatunki mogą nie być dostępne przez cały rok, w okresie zimowym zastępujemy je więc innymi. Oczywiście masz wpływ na to, jakie są to dodatki. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą jakość usług naszej cukierni online i przepyszny smak ciasta z dostawą, które zamówisz!

Takie Ciasta to nie tylko świetny pomysł na rodzinne spotkania przy kawie, ale także na prezent wręczony podczas wyjątkowej okazji! W tym aspekcie również proponujemy pewne opcje dodatkowe. Możesz np. zamówić świeczki, które przygotujemy do zamówienia. Kolejną możliwością jest dołączenie kartki z życzeniami, na której przekażesz mnóstwo ciepłych słów bliskiej osobie. Jest to szczególnie przydatna kwestia, gdy podczas wręczenia prezentu nie będziesz mógł być przy bliskim osobiście. W naszym sklepie znajdziesz również kategorię kwiaty, w której możesz dodatkowo zamówić bukiet! Słodka niespodzianka, która wywoła uśmiech u każdego, kto zostanie obdarowany takim smakołykiem.

To, co nas wyróżnia to dodatkowa opcja, z której zawsze możesz skorzystać. Mowa tu o możliwości transportu do wskazanej przez Ciebie lokalizacji w całej Polsce. W ten sposób bardzo łatwo i szybko wypiek dostarczony zostaje prosto do rąk klienta. Pomyśl o zorganizowaniu niespodzianki, podczas której kurier przywiezie słodki podarunek dla bliskiej Tobie osoby.

Wszystkie nasze wypieki są gwarancją najwyższej jakości wykonania oraz użytych produktów. W ten sposób masz pewność, że kupiony przez Ciebie produkt będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania. Każde zamówienie przygotowywane jest idealne, z dokładnością oraz starannością.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)