Pudełko 12 Makaroników "Kocham"

Pokaż opis
Francuskie Makaroniki to prawdziwy HIT na całym świecie! Tym razem, mamy dla Was specjalną propozycję aby powiedzieć "Kocham Cię" na słodko! Zamów pyszny zestaw 12 makaroników składający się z 6 o smaku słony karmel oraz 6 o smaku poziomka z maliną. Jeśli szukacie innych smaków, koniecznie sprawdźcie także zestaw makaroników w 6 rodzajach. Zostały one wykonane przez Mistrzów Cukiernictwa.
*produkt może zawierać śladowe ilości glutenu

Kiedy ostatni raz powiedziałeś komuś „Kocham”? Teraz możesz to zrobić w naprawdę wyjątkowy sposób - i to bez względu na odległość. Z myślą o miłości przygotowaliśmy niewielkie, francuskie makaroniki, które przewieszone są tasiemką z serduszkami. Słodko-słony smak karmelu idealnie łączy się ze słodko-cierpką poziomką i maliną. Połączenie owocowych i typowo słodkich aromatów tworzy przepyszną bazę do wyrażania najpiękniejszych uczyć. Wszystko to uzupełni piękne opakowanie i liścik z dedykacją, na którym możesz napisać najpiękniejsze słowa. Makaroniki to drobny, słodki upominek, który nie tylko stanowi za przepyszny deser, ale także uprzyjemni rozmowy z owocową herbatą w dłoni. Wręcz wszystkie te momenty i emocje, dzięki rozpływającej się w ustach bezie.
 
Wybierz rozmiar:
Wesja de lux 89.90 zł
12 sztuk

Razem:

89.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem