Pudełko 12 Makaroników "Dziękuję"

Pokaż opis
Pudełko 12 sztuk Francuskich Makaroników wykonanych przez Mistrza Polski w Cukiernictwie to idealny prezent aby powiedzieć "Dziękuję"! Zestaw składa się z 6 makaroników o smaku poziomka i malina oraz 6 ganache na mleku kokosowym z żelką z owoców egzotycznych. Jeśli szukacie innych smaków, koniecznie sprawdźcie także zestaw makaroników w 6 rodzajach. Zostały one wykonane przez Mistrzów Cukiernictwa.

*produkt może zawierać śladowe ilości glutenu

Powiedz „Dziękuję” za pomocą słodkich, przepysznych przekąsek, które rozpieszczają kubki smakowe i podniebienie. Wyraź wdzięczność bez słów – nawet wtedy, gdy dzielą Was kilometry.
Zaskakujące jak dużo z tych emocji mogą wyrazić słodkie upominki, które wzbudzają uśmiech i cudownie komponują się z kawą lub owocową herbatą. W tej roli występują ręcznie tworzone, kolorowe makaroniki, które zdumiewają owocowym smakiem. To one wywodzą się z włoskiego i francuskiego cukiernictwa, gdzie z pieczołowitą starannością lepiono niewielkie krążki bezy. Ich środek to doskonały balans dla tej słodkiej, rozpływającej się w ustach formy. W taki oto sposób powstają niewielkie makaroniki, które stworzono z myślą o herbacianych podwieczorkach. Ta elegancja i forma „na dwa kęsy” jest doskonałą alternatywą dla bogatych tortów i wielopiętrowych ciast. Zamów je swoim najbliższym i wyraź szczere podziękowania
Wybierz rozmiar:
Wesja de lux 89.90 zł
12 sztuk

Razem:

89.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem