Pudełko 12 Makaroników "Przyjaźń"

Pokaż opis
Pudełko Francuskich Makaroników to wyjątkowy prezent aby powiedzieć "dziękuję za naszą przyjaźń!". Wykonywane są one ręcznie przez Mistrzów Polski w cukiernictwie. 
W naszym zestawie znajdziesz 12 sztuk makaroników w 3 smakach:
- ganache na mleku kokosowym plus żelka z owoców egzotycznych, 
- pistacjowy z odrobiną soli, 
- czarna porzeczka z odrobiną czerwonego pieprzu.

*produkt może zawierać śladowe ilości glutenu

Przyjaźń to niezwykle piękna i trwała wieź, która zasługuje na pielęgnowanie. Dlatego też już teraz podziękuj swojej przyjaciółce lub przyjacielowi za obecność, wsparcie, wszystkie rozmowy i cierpliwość. Nic tak dobitnie nie wyrazi tych emocji i uczuć, jak słodka przekąska, którą zjeść można z bliskimi lub… samodzielnie. Makaroniki Przyjaźni nawiązują do klasycznych, francuskich wypieków na bazie słodkiej bezy i miękkiego – kremowego lub żelowego – wnętrza. Te słodkie, drobne wypieki jeść można „na raz” lub wolno delektować się wyjątkową fakturą i kontrastowym połączeniem smaków. W ich tworzeniu stawiamy na jakość i świeżość składników – wszystko po to, aby dostarczyć Twoim bliskim prawdziwe rozkosznych słodkości.

Razem:

89.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem