Pudełko 18 Świątecznych Makaroników

Pokaż opis
Makaroniki, to idealny prezent dla bliskich i znajomych. Francuskie ciasteczka przekładane kremem to nasza bezglutenowa propozycja na świąteczne słodkości, które można pałaszować samemu lub wysłać je w prezencie nawet na drugi koniec Polski (i nie tylko!). Zestaw w świątecznej, czerwono-zielonej kolorystyce składa się z 18 makaroników: 9 o smaku pistacjowym i 9 o smaku malinowo-porzeczkowym.

*produkt może zawierać śladowe ilości glutenu

Dla miłośników słodkości, na prezent, dla wszystkich gości i dla tych, którzy nie lubią się rozdrabniać, przygotowaliśmy duże opakowanie słodkich makaroników. To w nim znajdziesz 18 drobnych, bezowych wypieków, które rozpuszczają się w ustach, rozpieszczając Cię z każdym kęsem. W jednym opakowaniu znajdziesz 9 słodko-słonych i 9 kwaśno-słodkich makaroników, które kolorem przywołują na myśl świąteczną aurę. Zieleń nawiązuje do drzewka, a czerwień do gwiazdy betlejemskiej. Tak stworzony, słodki pakunek, to doskonały prezent dla Twoich najbliższych, którzy szukają pod choinką słodkich upominków. Nasze makaroniki nawiązują do tradycji francuskich cukierni, oddając tym samym cześć eleganckim i niepozornym ciasteczkom, które zyskały uznanie na całym świecie. Przekonaj się sam i zamów świąteczne makaroniki dla siebie i Twojej rodziny.
 
Wybierz rozmiar:
Wesja de lux 125.90 zł
18 sztuk

Razem:

125.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem