Pudełko 6 Świątecznych Makaroników

Pokaż opis
Mały upominek dla bliskich lub znajomych - mamy dla Ciebie propozycję! Francuskie makaroniki kremem to nasza bezglutenowa propozycja na świąteczne słodkości, które można pałaszować samemu lub wysłać je w prezencie nawet na drugi koniec Polski (i nie tylko!). Zestaw w świątecznej, czerwono-zielonej kolorystyce składa się z 6 makaroników: 3 o smaku pistacjowym i 3 o smaku malinowo-porzeczkowym.

*produkt może zawierać śladowe ilości glutenu

Szukasz pomysłu na słodki upominek i dodatku do innych, wręczanych prezentów świątecznych? Chcesz zaskoczyć swoich bliskich, którzy mieszkają kilkaset kilometrów od Ciebie? Teraz możesz to zrobić ze świątecznymi makaronikami, które nawiązują do klasycznych, francuskich wypieków i tradycji. Pozbawione glutenu, niewielkie i słodkie wypieki, urzekają miękką bezą i owocowo-orzechowym wnętrzem. Wersja pistacjowa jest idealnym połączeniem słodyczy i słonego wykończenia, a wersja owocowa przełamuje słodycz lekką kwaskowatością. Duety te podbiją kubki smakowe wszystkich obdarowywanej przez Ciebie osób, a połączenie zieleni z czerwienią przywołuje na myśl świąteczne dekoracje. Zamiast kolejnej bomboniery, wręcz tym samym świąteczne makaroniki, które kusić będą pod choinką.
 

Razem:

49.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem