Rogal Świętomarciński - wybierz liczbę

Pokaż opis

Tradycyjny wielkopolski wypiek z ciasta półfrancuskiego - rogal z nadzieniem z białego maku, rodzynek, obsypany skórką pomarańczową i ozdobiony słodkim lukrem. To smak dzieciństwa wszystkich poznaniaków, którzy od najmłodszych lat mogli zajadać się tym przysmakiem. Uwielbiany na całym świecie, nawiększą popularność zyskuje 11 listopada - w imieniny ulicy Święty Marcin. Zamów także dla siebie, swojej rodziny i bliskich, lub dla firmy - tyle, ile chcesz!

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze w wybranym przez Ciebie dniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
3) Zamówienia złożone od czwartku (08.11), do poniedziałku (12.11), zostaną wysłane 13.11, a tym samym powinny być doręczone w środę (14.11)
4) Zamówienia złożone we wtorek (13.11), zostaną wysłane 14.11, a tym samym powinny być doręczone w czwartek (15.11)
5) Dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki

Poznaj pyszne Rogale Świętomarcińskie z dostawą - to pyszny prezent na pomysł dla kogoś ważnego. Zamawiając Rogale pamiętaj, że im więcej sztuk zamówisz, tym korzystniejsza będzie cena! Zachęcamy do kontaktu indywidualnego i wyceny specjalnie dla firm. Sprawdź warunki dostawy i zdecyduj, ile pysznych Rogali Świętomarcińskich chcesz zamówić!

więcej

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł