Rogal Świętomarciński - wybierz liczbę

Pokaż opis
Tradycyjny wielkopolski wypiek z ciasta półfrancuskiego - rogal z nadzieniem z białego maku, rodzynek, obsypany skórką pomarańczową i ozdobiony słodkim lukrem. To smak dzieciństwa wszystkich poznaniaków, którzy od najmłodszych lat mogli zajadać się tym przysmakiem. Uwielbiany na całym świecie, nawiększą popularność zyskuje 11 listopada - w imieniny ulicy Święty Marcin. Zamów także dla siebie, swojej rodziny i bliskich, lub dla firmy - tyle, ile chcesz!

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt.

Dbamy o środowisko, dlatego wszystkie rogale zakupione na sztuki, zostaną zapakowane i wysłane zgodnie z regułą optymalizacji pakowania. Oznacza to, że dobierzemy do nich taką wielkość pudełka która zminimalizuje zużycie kartonu. Dysponujemy pudełkami na 1, 4, 6 i 10 rogali. Zatem 44 rogale kupione na sztuki, wyślemy pod wskazany adres zapakowane 4 kartony po 10 szt + 1 karton po 4 szt. Jeśli z jakiejś przyczyny zależy Ci na zapakowaniu rogali w pojedyncze kartoniki - koniecznie skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta.


COVID-19: W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż nasze Rogale Świętomarcińskie są wypiekane, pakowane i wysyłane zgodnie ze skrupulatnie zaplanowanym i wdrożonym rygorem sanitarnym. Wszystkie osoby znajdujące się blisko Państwa wypieków posiadają aktualne książeczki zdrowia, pracują w systemie wielozmianowym w celu minimalizacji interakcji, a ich stan zdrowia jest codziennie kontrolowany. Między poszczególnymi stanowiskami pracy zapewnione są odpowiednie odstępy, a cały personel ma zapewniony dostęp do środków ochrony osobistej i jest zobowiązany do zachowania wysokiego stopnia higieny. Pomieszczenia produkcyjne są utrzymane w odpowiedniej czystości i dezynfekowane po każdej zmianie. My zajmiemy się bezpieczną dostawą Państwa zamówień, Państwo niech zostaną w biurze lub domu :)

Poznaj pyszne Rogale Świętomarcińskie z dostawą - to pyszny prezent na pomysł dla kogoś ważnego. Zamawiając Rogale pamiętaj, że im więcej sztuk zamówisz, tym korzystniejsza będzie cena! Zachęcamy do kontaktu indywidualnego i wyceny specjalnie dla firm. Sprawdź warunki dostawy i zdecyduj, ile pysznych Rogali Świętomarcińskich chcesz zamówić!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem