20 Rogali Świętomarcińskich

Pokaż opis
Podziel się z innymi pysznymi Rogalami Świętomarcińskimi! Paczka 20 rogali ucieszy większą grupę - grono rodzinne, współpracowników, lub partnerów biznesowych. Warto świętować z naszymi wypiekami dzień 11 listopada, a więc Dzień Niepodległości oraz imieniny ulicy Święty Marcin w Poznaniu. Dzięki pysznym Rogalom Świętomarcińskim z dostawą, możesz poznać ich smak gdziekolwiek chcesz - dowozimy nasze rogale od certyfikowanych, poznańskich cukierni pod dowolny adres w kraju.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt.

COVID-19: W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż nasze Rogale Świętomarcińskie są wypiekane, pakowane i wysyłane zgodnie ze skrupulatnie zaplanowanym i wdrożonym rygorem sanitarnym. Wszystkie osoby znajdujące się blisko Państwa wypieków posiadają aktualne książeczki zdrowia, pracują w systemie wielozmianowym w celu minimalizacji interakcji, a ich stan zdrowia jest codziennie kontrolowany. Między poszczególnymi stanowiskami pracy zapewnione są odpowiednie odstępy, a cały personel ma zapewniony dostęp do środków ochrony osobistej i jest zobowiązany do zachowania wysokiego stopnia higieny. Pomieszczenia produkcyjne są utrzymane w odpowiedniej czystości i dezynfekowane po każdej zmianie. My zajmiemy się bezpieczną dostawą Państwa zamówień, Państwo niech zostaną w biurze lub domu :)

Zamów słodką przesyłkę z tradycyjnymi Rogalami Świętomarcińskimi - 20 sztuk sprawdzi się na popołudniowe spotkanie rodzinne lub biznesowe, a także na prezent dla kogoś ważnego. Można je zamówić na terenie całej Polski - dotrą do Ciebie już następnego dnia, świeżo wyrobione przez nasze certyfikowane poznańskie cukiernie. Poznaj smak Rogali Świętomarcińskich i zakochaj się w poznańskiej tradycji! Zachęcamy do kontaktu indywidualnego w sprawie wyceny większych zamówień - oferujemy preferencyjne warunki dla firm.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem