6 Rogali Świętomarcińskich

Pokaż opis
Rogal Świętomarciński ma wieloletnią tradycję, która polega na dzieleniu się dobrem. Niegdyś pomagały w zebraniu środków dla najbardziej potrzebujacych, a przez lata zyskały status kultowych słodyczy Wielkopolski. Zamów pakiet 6 rogali do domu, na prezent, lub do firmy - to jedyna taka okazja w roku! Dostarczamy na terenie całego kraju, aby nie tylko poznaniacy mogli się cieszyć ich wyjątkowym smakiem.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze, z wyjątkiem poniedziałków, świąt i 12.11 (czwartek)
2) Data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy.
3) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
4) Zamówienia złożone od godziny 13:00 w czwartek (05.11), do godziny 13:00 w poniedziałek (09.11), zostaną wysłane 09.11, a tym samym powinny być doręczone we wtorek (10.11)
5) Weekendy i dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki
6) Przy dostawie rogali nie gwarantujemy godzin doręczenia, natomiast zwyczajowo kurier bierze pod uwagę czy adres dostawy jest adresem biura, czy osoby prywatnej
7) Zachowujemy sobie prawo wyłączenia możliwości składania zamówienia na dzień następny przed godziną 13:00, jeśli ilość zamówień które możemy zrealizować w danym dniu przekroczy liczbę wypieczonych przez nas danego dnia rogali

COVID-19: W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż nasze Rogale Świętomarcińskie są wypiekane, pakowane i wysyłane zgodnie ze skrupulatnie zaplanowanym i wdrożonym rygorem sanitarnym. Wszystkie osoby znajdujące się blisko Państwa wypieków posiadają aktualne książeczki zdrowia, pracują w systemie wielozmianowym w celu minimalizacji interakcji, a ich stan zdrowia jest codziennie kontrolowany. Między poszczególnymi stanowiskami pracy zapewnione są odpowiednie odstępy, a cały personel ma zapewniony dostęp do środków ochrony osobistej i jest zobowiązany do zachowania wysokiego stopnia higieny. Pomieszczenia produkcyjne są utrzymane w odpowiedniej czystości i dezynfekowane po każdej zmianie. My zajmiemy się bezpieczną dostawą Państwa zamówień, Państwo niech zostaną w biurze lub domu :)

Znasz Rogala Świętomarcińskiego? Z pewnością o nim przynajmniej słyszałeś - to tradycyjny wypiek wielkopolski, przygotowywany na 11 listopada. To doskonały, bogaty w smaku rogal, którym warto podzielić się z innymi. Zamów dla siebie, swoich bliskich, lub firmy! Sprawdź także inne nasze pakiety, np. z 10 rogalami lub 20 rogalami. Im więcej zamawiasz, tym korzystniejsza jest cena!
cena:63.20 zł

Razem:

63.20 zł

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł