6 Rogali Świętomarcińskich

Pokaż opis

Rogal Świętomarciński ma wieloletnią tradycję, która polega na dzieleniu się dobrem. Niegdyś pomagały w zebraniu środków dla najbardziej potrzebujacych, a przez lata zyskały status kultowych słodyczy Wielkopolski. Zamów pakiet 6 rogali do domu, na prezent, lub do firmy - to jedyna taka okazja w roku! Dostarczamy na terenie całego kraju, aby nie tylko poznaniacy mogli się cieszyć ich wyjątkowym smakiem.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze w wybranym przez Ciebie dniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
3) Zamówienia złożone od czwartku (08.11), do poniedziałku (12.11), zostaną wysłane 13.11, a tym samym powinny być doręczone w środę (14.11)
4) Zamówienia złożone we wtorek (13.11), zostaną wysłane 14.11, a tym samym powinny być doręczone w czwartek (15.11)
5) Dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki

Znasz Rogala Świętomarcińskiego? Z pewnością o nim przynajmniej słyszałeś - to tradycyjny wypiek wielkopolski, przygotowywany na 11 listopada. To doskonały, bogaty w smaku rogal, którym warto podzielić się z innymi. Zamów dla siebie, swoich bliskich, lub firmy! Sprawdź także inne nasze pakiety, np. z 10 rogalami lub 20 rogalami. Im więcej zamawiasz, tym korzystniejsza jest cena!

więcej

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł