6 Rogali Świętomarcińskich

Pokaż opis
Rogal Świętomarciński ma wieloletnią tradycję, która polega na dzieleniu się dobrem. Niegdyś pomagały w zebraniu środków dla najbardziej potrzebujacych, a przez lata zyskały status kultowych słodyczy Wielkopolski. Zamów pakiet 6 rogali do domu, na prezent, lub do firmy - to jedyna taka okazja w roku! Dostarczamy na terenie całego kraju, aby nie tylko poznaniacy mogli się cieszyć ich wyjątkowym smakiem.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt.
Znasz Rogala Świętomarcińskiego? Z pewnością o nim przynajmniej słyszałeś - to tradycyjny wypiek wielkopolski, przygotowywany na 11 listopada. To doskonały, bogaty w smaku rogal, którym warto podzielić się z innymi. Zamów dla siebie, swoich bliskich, lub firmy! Sprawdź także inne nasze pakiety, np. z 10 rogalami lub 20 rogalami. Im więcej zamawiasz, tym korzystniejsza jest cena!
cena:104.90 zł

Razem:

104.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem