Rogale Świętomarcińskie z dostawą do każdego biura

To tradycyjny poznański wypiek, którym uświetnia się datę 11 listopada. Poznaniacy dzielą się rogalami ze swoimi bliskimi, żeby w ten sposób życzyć im bogactwa i szczęścia. 

Według legendy tradycja dzielenia się Rogalem Świętomarcińskim narodziła się w 1891. Gdy zbliżał się 11 listopada, proboszcz parafii św. Marcina - ks. Jan Lewicki - zaapelował do wiernych, aby wzorem patrona zrobili coś dla biednych. Obecny na mszy cukiernik - Józef Melzer - który pracował w pobliskiej cukierni, namówił swojego szefa do wypieku rogala z ciasta półfrancuskiego i masy makowej. Bogatsi poznaniacy kupowali smakołyk, a biedni otrzymywali go za darmo. Od tego czasu, ze względu na walory smakowe, Rogal Świętomarciński zaczął coraz częściej gościć na wielkopolskich stołach, zwłaszcza w Dniu Świętego Marcina. Rozporządzeniem Komisji Europejskiej nazwa "Rogal Świętomarciński" została wpisana do rejestru chronionych nazw pochodzenia i chronionych oznaczeń geograficznych w Unii Europejskiej. Każdy prawdziwy Rogal Świętomarciński musi posiadać certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego.
Jeżeli szukasz sposobu na to, jak wyrazić swoją wdzięczność dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych, paczka rogali świetomarcińskich sprawdzi się w tej roli znakomicie. Przy zamówieniach zbiorczych oferujemy preferencyjne warunki dla firm, indywidualną wycenę, spersonalizowane bileciki lub ulotki, nieograniczoną ilość rogali z jednym doręczeniu.

Świeże Rogale Świętomarcińskie dostarczone do rąk własnych to świetny pomysł na to, by klientom lub współpracownikom spoza wielkopolski podarować odrobinę tradycyjnego przysmaku!
 

rogale świętomarcińskie na zamówienie

SPERSONALIZUJ SWOJE ZAMÓWIENIE.
NIE MASZ CZASU? WYBIERZ KTÓREŚ Z GOTOWYCH ROZWIĄZAŃ.

rogale świętomarcińskie na zamówienie
rogale świętomarcińskie na zamówienie
rogale świętomarcińskie na zamówienie
rogale świętomarcińskie dostawa
dostawa rogali świętomarcińskich
rogale świętomarcińskie on-line

DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH POTRZEB

zamówienie rogali świętomarcińskich przez internet

Pyszny smak, piękne wykonanie oraz doręczanie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w jednym terminie to nasza specjalność! Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy czy logotypy w masie cukrowej. Tylko u nas oferta dla firm to wymierne korzyści! Zapewniamy:

indywidualne podejście

indywidualne podejście
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę w zależności od wielkości oraz rodzaju zamówienia, \ dodatkowo oferujemy preferencyjne warunki specjalnie dla małych oraz dużych firm.

spersonalizowane podziękowania

spersonalizowane podziękowania
Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia bileciku z życzeniami, podpisem lub logo firmy. Ponadto do naszych tortów możesz także zamówić bukiet kwiatów lub butelkę wina.

produkty na zamówienie

produkty na zamówienie
Oryginalne projekty wykonywane są na życzenie klienta przez naszych najlepszych cukierników. Podejmujemy każde wyzwanie, a wyjątkowe realizacje zachwycają nie tylko podniebienia, ale i oczy. Przyślij nam zatem swój projekt, chętnie wykonamy go dla Ciebie.

dostawa jednocześnie w wielu lokalizacjach

dostawa jednocześnie w wielu lokalizacjach
Dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami doręczamy nasze ciasta i torty do każdego miejsca w Polsce bez względu na lokalizację i odległość od większego miasta.

Nasze torty sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji!

Niezależnie od okoliczności czy rodzaju przyjęcia tort to zawsze wspaniały, a czasem wręcz nieodzowny element uroczystości. Ucieszy wszystkich smakoszy słodkości, jest miłym gestem i potrafi sprawić dużo radości. Polecamy nasze torty:

 • podczas obchodzenia urodzin szefa czy całej firmy
 • podczas świętowania osiągniętych celów
 • jako podziękowania dla partnerów
 • jako upominki dla klientów biznesowych
 • jako gratulacje dla pracowników.

Feature 1
Feature 1

Zależy Ci na czasie? Złóż zamówienie bez zbędnych formalności!

Czas to pieniądz, a Tobie przydałyby się dodatkowe godziny na wszystkie obowiązki? Nie przejmuj się i zleć nam przygotowanie listy wysyłkowej dla Twoich klientów. Skontaktuj się z nami lub napisz wiadomość, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe ze szczegółami spersonalizowane oferty. Maksimum oszczędności czasowej zyskasz w trzech prostych krokach:

Złóż zamówienie z odroczonym terminem płatności!

Jeśli zależy Ci na zapłaceniu za swoje zamówienie w późniejszym czasie, to nic prostszego. Wyślij nam KRS swojej firmy, wtedy wystawimy fakturę po realizacji zamówienia, czyli po dniu dostawy, na której jest 7-dniowy lub 14-dniowy termin płatności. Nie musisz nic więcej robić, po prostu pamiętaj, że wystarczy:

Feature 1
Feature 1

Planujesz większe zakupy? Wybierz zamówienie zbiorcze "SweetPack"!

Gdy zbliża się wyjątkowa okazja w życiu firmy lub czas świąteczny, a Twoja firma chce podziękować inwestorom lub najważniejszym klientom, zadzwoń do nas. Przygotujemy dla Ciebie słodką paczkę, w której znajdą się wybrane przez Ciebie produkty z dodatkowymi materiałami – a te możesz do nas wysłać kurierem lub wydrukujemy je dla Ciebie w profesjonalnej drukarni. Przekonaj się sam, jakie to proste:

 • złóż zapytanie ofertowe na adres [email protected]
 • korzystaj z promocji i rabatów
 • oferujemy Ci spersonalizowaną ofertę - do zamówionych produktów cukierniczych dołączymy Twoje produkty, sample, foldery
 • ostateczna wycena Twojego zamówienia zależy od jego wielkości oraz warunków doręczenia
 • odroczony termin płatności - nawet do 14 dni
 • masz dostęp do historii swoich zamówień, terminarza oraz książki adresowej
 • zapewnimy Ci wsparcie dedykowanego Opiekuna

Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych. Udostępniamy również FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania.

zamów rogale świętomarcińskie na e-torty