RogaLOVE - Rogale Świętomarcińskie

Pokaż opis

RogaLOVE to akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy w zakresie poprawy zdrowia i warunków leczenia dla najbardziej potrzebujących.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze w wybranym przez Ciebie dniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
3) Zamówienia złożone od czwartku (08.11), do poniedziałku (12.11), zostaną wysłane 13.11, a tym samym powinny być doręczone w środę (14.11)
4) Zamówienia złożone we wtorek (13.11), zostaną wysłane 14.11, a tym samym powinny być doręczone w czwartek (15.11)
5) Dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki

Współorganizatorami akcji są wyspecjalizowane firmy internetowe: sklep E-Torty.pl, dostawca płatności online PayU, platforma logistyczna Bliska Paczka oraz serwis społecznościowy Wykop.pl, które postanowiły połączyć swoje doświadczenia, aby zbudować wspólną inicjatywę charytatywną.

Tłem akcji jest 11 listopada, który obchodzony jest nie tylko jako Narodowe Święto Niepodległości, ale także Dzień ku czci św. Marcina, z którym związana jest tradycja wypiekania rogali. 11 listopada 1891 proboszcz parafii pw. Św. Marcina w Poznaniu zaapelował do wiernych, by na wzór patrona zrobili coś od serca dla najuboższych. Jeden z miejskich cukierników, Józef Melzer, rozpoczął wówczas zwyczaj wypiekania rogali, z aktóre placili bogaci i dzielili się nimi z potrzebującymi.

Akcja RogaLOVE to kontynuacja tej tradycji, a jednocześnie przedsięwzięcie mające na celu promowanie postaw charytatywnych w okresie obchodów Święta Niepodległości. Za pośrednictwem strony internetowej każdy może kupić wypiekane według tradycyjnych receptur, przepyszne Rogale Świętomarcińskie i podzielić się nimi  z osobami bliskimi, przyjaciółmi, klientami, partnerami biznesowymi lub współpracownikami.
Aby wspomóc akcję RogaLOVE, należy w okresie od 4 – 17 listopada 2018 roku odwiedzić stronę http://rogalove.pl oraz dokonać zakupu Rogala Świętomarcińskiego.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na cel charytatywny, którym w tym roku jest pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, poprzez wsparcie Dzieciaki Chojraki Stowarzyszenia Rozwoju Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 10.00 zł