RogaLOVE - Rogale Świętomarcińskie

Pokaż opis

RogaLOVE to akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy w zakresie poprawy zdrowia i warunków leczenia dla najbardziej potrzebujących. UWAGA: wybierając płatność GPay pomagasz jeszcze bardziej! Google za każde takie zamówienie przekaże dodatkowo aż 30 zł na Dzieciaki Chojraki!

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze w wybranym przez Ciebie dniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt i 12.11 (wtorek)
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
3) Zamówienia złożone od godziny 13:00 w czwartek (14.11), do godziny 13:00 w poniedziałek (18.11), zostaną wysłane 18.11, a tym samym powinny być doręczone we wtorek (19.11)
4) Weekendy i dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki
5) Przy dostawie rogali nie gwarantujemy godzin doręczenia, natomiast zwyczajowo kurier bierze pod uwagę czy adres dostawy jest adresem biura, czy osoby prywatnej
6) Zachowujemy sobie prawo wyłączenia możliwości składania zamówienia na dzień następny przed godziną 13:00, jeśli ilość zamówień które możemy zrealizować w danym dniu przekroczy liczbę wypieczonych przez nas danego dnia rogali

Współorganizatorami akcji są wyspecjalizowane firmy internetowe: sklep E-Torty.pl, dostawca płatności online PayU, platforma logistyczna Bliska Paczka oraz serwis społecznościowy Wykop.pl, które postanowiły połączyć swoje doświadczenia, aby zbudować wspólną inicjatywę charytatywną.

Tłem akcji jest 11 listopada, który obchodzony jest nie tylko jako Narodowe Święto Niepodległości, ale także Dzień ku czci św. Marcina, z którym związana jest tradycja wypiekania rogali. 11 listopada 1891 proboszcz parafii pw. Św. Marcina w Poznaniu zaapelował do wiernych, by na wzór patrona zrobili coś od serca dla najuboższych. Jeden z miejskich cukierników, Józef Melzer, rozpoczął wówczas zwyczaj wypiekania rogali, z aktóre placili bogaci i dzielili się nimi z potrzebującymi.

Akcja RogaLOVE to kontynuacja tej tradycji, a jednocześnie przedsięwzięcie mające na celu promowanie postaw charytatywnych w okresie obchodów Święta Niepodległości. Za pośrednictwem strony internetowej każdy może kupić wypiekane według tradycyjnych receptur, przepyszne Rogale Świętomarcińskie i podzielić się nimi  z osobami bliskimi, przyjaciółmi, klientami, partnerami biznesowymi lub współpracownikami.
Aby wspomóc akcję RogaLOVE, należy w okresie od 2 – 17 listopada 2019 roku odwiedzić stronę http://rogalove.pl oraz dokonać zakupu Rogala Świętomarcińskiego.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na cel charytatywny, którym w tym roku jest pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, poprzez wsparcie Dzieciaki Chojraki Stowarzyszenia Rozwoju Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)