Sansevieria

Pokaż opis
Wspaniałe, zielone liście rośliny o nazwie sansewieria będą idealnym prezentem na wszystkie okazje! Bez względu na to czy będzie to parapetówka, czy imieniny sansewieria z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Roślina zostanie przygotowana przez lokalną kwiaciarnię. Do zamówienia możemy dodać bilecik z Twoimi życzeniami czy pozdrowieniami.
 
Sansewieria to kwiat który cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków i nie tylko. Nic dziwnego, bo to piękna zielona roślina, która na dodatek nie wymaga szczególnej opieki i świetnie sobie poradzi nawet pod opieką mniej doświadczonej osoby. To sprawia, że jest świetnym pomysłem na prezent, nawet jeśli nie wiesz, czy obdarowywana osoba ma rękę do roślin. Sansewieria z dostawą może być zatem podarunkiem nie tylko dla osób, które dobrze znasz, ale także dalszych znajomych czy współpracowników. Nie wywołuje żadnych alergii, jak niektóre kwiaty cięte, nie wymaga częstego podlewania, a na dodatek pasuje do dosłownie każdego wnętrza. 

Zielone, długie liście mogą urosnąć nawet na ponad metr! Ożywi to każdy pokój, w którym sansewieria się znajduje. Zamów roślinę doniczkową z dostawą, aby sprawić komuś radość w ważnym dniu, jak na przykład przeprowadzka, awans, czy urodziny. Możesz zaskoczyć prezentem swoich rodziców lub rodzeństwo, a także przyjaciół i znajomych. To bardzo uniwersalny pomysł na podarunek, który na dodatek możesz spersonalizować wybierając odpowiednie dodatki w naszym sklepie. Czy wiesz, że możesz zamówić w naszym sklepie także pyszne torty i ciasta? Doręczamy je na terenie całej Polski, dzięki czemu bez problemu możesz wysłać je do kogo tylko zechcesz!

Pyszne torty tradycyjne z dostawą to fantastyczny pomysł na prezent dla osób w każdym wieku. Wypieki wykonywane są przez lokalnych cukierników, którzy mają pracownię najbliżej adresu dostawy. Dzięki naszej współpracy z cukierniami i kwiaciarniami, możesz złożyć zamówienie na naszą piękną zieloną sansewierię oraz wybrane wypieki i otrzymać je razem, w dowolnym miejscu, o wybranej porze. Zdecyduj się na sansewierię i zamów na wybrany dzień i adres, aby sprawić komuś niespodziankę i radość w ważnym dniu. To proste! Wszystkie szczegóły podajesz podczas składania zamówienia, a jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz się dowiedzieć wszystkiego od naszego biura obsługi klienta.
Wybierz rozmiar:
Mały 119.00 zł
Mały
Średni 139.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 169.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
104.90 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

139.00 zł