Sernik aksamitny

Pokaż opis
Puszysty sernik pieczony okrągły, z lukrową polewą i czekoladowymi zdobieniami.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Przed Państwem niezrównany, pyszny i świeży Sernik Aksamitny! Przygotowywany w lokalnych cukierniach online to idealny przykład na prawdziwość przysłowia „Przez żołądek do serca”! Nie ma chyba osoby, która nie rozkochałaby się w tej delikatnej, kremowej pyszności w klasycznej odsłonie. Wyjątkowo puszysty i – jak sama nazwa wskazuje – niezwykle aksamitny serników kusi swoim wyglądem a zapewniamy, że smakuje tak samo przepysznie! Idealna forma podwieczorku czy deseru, który zjeść możesz w gronie najbliższych Tobie osób.

Podstawą tego wypieku jest puszysta konsystencja, dzięki której całe ciasto wydaje się takie lekkie, i właśnie tym się charakteryzuje! Wierzch oblany jest srebrzystym, słodkim lukrem oraz ozdobiony czekoladowymi dekoracjami. Stanowi on wyjątkowy produkt, godny każdej uroczystości czy święta! Pamiętaj, że możesz go również dowolnie spersonalizować. Dodaj do niego świeczki, gdy pragniesz podarować go bliskiej osobie na urodziny. Możesz zamówić zwykłe, bądź te w kształcie cyferek. Ponadto oferujemy w naszej cukierni online stworzenie lukrowanego napisu, który może przedstawiać co zechcesz! Jednak najciekawszą kwestią jest możliwość dodania Twojego zdjęcia, które zostanie nadrukowane na Sernik. Zostanie ono nałożone na jadalny opłatek – co na pewno przywoła uśmiech na twarz obdarowanego, bowiem takiego prezentu nie dostaje się codziennie, a może przywołać niejedną piękną, wspólną historię.

Chcielibyśmy zachęcić Cię również do skorzystania z naszych ofert Wszystkich Tortów. Przygotowane tam wypieki z dostawą to wyjątkowo okazałe i wykwintne formy łakoci dla nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Pogrupowane są one w zależności od okazji, na jaką mogą zostać wręczone – na przykład urodziny, wesela czy dla dzieci. Tutaj również możesz dowolnie wpływać na kształt czy finalny wygląd tortu, dzięki panelowi na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy Ci satysfakcję oraz radość i szczęście każdego obdarowanego Twoim wypiekiem!

Możesz także zajrzeć do naszej kategorii Kwiaty. Bukiety, wiązanki w przepięknych, niesamowitych odsłonach. Tradycyjne, klasyczne oraz te najbardziej egzotyczne złożone z kwiatów tropikalnych. To może być cudownie dopełnienie prezentu, który wręczysz z okazji najważniejszych wspólnych świąt. Ich romantyczny charakter sprawia, że doskonale nadają się one do wręczenia podczas randek, zaręczyn czy w zwykły, szary dzień, podczas którego chcemy pokazać bliskim jak ważni są oni dla Nas!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)