Sernik Serce

Pokaż opis
Sernik na zimno w kształcie serca z truskawkową lub malinową galaretką i owocami sezonowymi na puszystym cieście biszkoptowym.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Stare porzekadło mówi, że „przez żołądek do serca”. Jest w tym sporo prawdy! Mówiąc jednak poważnie, warto skusić się na coś niezwykłego, by z pomocą pysznych deserów zjednać sobie uczucia ukochanej osoby. Prezentujemy Ci Sernik Serce. Jeden z naszych sztandarowych produktów, który zyskał swoją wyjątkową popularność dzięki kształtowi oraz przepysznemu, świeżemu smakowi. Pozycja ta świetnie nadaje się na Walentynki, rocznice czy inne święta, w których chcemy okazać najważniejszym osobom miłość. Możesz mieć pewność, że takie arcydzieło może sprawić cuda. Przekonaj się o tym sam, zamawiając je dla uczczenia najważniejszych wspólnych świąt.

Przedstawiony powyżej deser to forma sernika na zimno. Urzeka on swoją świeżością oraz puszystością dzięki konsystencji delikatnej chmurki. Doskonale sprawdza się on jako lekki podwieczorek po obiedzie lub wspólnej kolacji. Całość kompozycji wieńczy owocowa galaretka oblewająca cały wierzch. Może ona mieć smak truskawkowy lub malinowy. Dodatkowo, zatopione w niej będą kawałki tych pysznych owoców. Podstawą owej pyszności jest puszysty biszkopt.

Chcielibyśmy zaproponować Ci też więcej wyjątkowych wypieków z naszej cukierni. Możesz znaleźć je w kategorii Wszystkie Torty. Przygotowane tam słodkości to najwyższej jakości wyroby cukiernicze. W wielu smakach, formach oraz wariantach – jesteśmy pewni, że znajdziesz coś niezwykłego, czym oczarujesz siebie oraz swoich bliskich.

Może szukasz też niezwykłego bukietu, który wręczysz razem z Sernikiem Serce? Nic prostszego! Odwiedź naszą sekcję florystyczną w kategorii Kwiaty. Przygotowaliśmy tam coś wyjątkowego dla wszystkich chcących przekazać odrobinę magii i uroku poprzez kompozycje roślinne. Tradycyjne, klasyczne oraz te bardziej egzotyczne – znajdziesz tam wiele wspaniałych propozycji, którymi uczcisz wszystkie radosne wydarzenia oraz ważne chwile – sprawdź sam!

W naszej cukierni internetowej nie musisz więcej martwić się o to, czy będziesz w stanie odebrać gotowy produkt. Dostarczymy go wszędzie tam gdzie wskażesz! Wystarczy podać nam adres, czas dostawy bądź instrukcje specjalne, a my dojedziemy do każdego miejsca! Działamy na terenie całego kraju, nie będą dla nas problemem kilometry do pokonania. Liczy się tylko Twoje zadowolenie, satysfakcja i niezwykła niespodzianka, którą zrobisz właśnie tym wyrobem!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)