Sernik z Czerwonymi Owocami

Pokaż opis
Sernik na zimno z galaretką i czerwonymi owocami to idealna propozycja na każdą okazję! Niezależnie od tego, czy chcesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połówce, dziecku, babci czy koleżance - ten pyszny wypiek sprawdzi się nadzwyczajnie!

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Nasi cukiernicy do wykończenia użyją owoców aktualnie dostępnych. Latem świeżych, zimą z przetworów. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Sernik na zimno z galaretką to klasyczne ciasto, które zna i lubi niemal każdy. Tu możecie znaleźć wersję z czerwonymi owocami, ale z naszej oferty możecie wybrać także sernik z galaretką i żółtymi owocami - w obu przypadkach ciasto jest równie pyszne, a wybór smaku zależy tylko od Twoich preferencji. Ta orzeźwiająca słodka propozycja to świetny wybór w słoneczne dni lub... gdy słońca za oknem brakuje i tęsknimy za smakami lata. Jeśli jesteś miłośnikiem serników, z pewnością zainteresują cie także inne propozycje z naszej oferty - klasyczny sernik pieczony oraz coś pośredniego czyli pieczony sernik z wiśniami.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

99.90 zł