Sky Bouquet

Show description

Heavenly flowers for every occasion!

Maintained in white and blue shades will be perfect one not only for women but also for men. Attach your personalized card message. Vase is not includedin the price.

Kwiaty to doskonały sposób na wyrażenie swoich emocji. Przesyłając komuś bukiet możemy naprawdę wiele powiedzieć: „Kocham Cię”, „Dziękuję” i oczywiście „Wszystkiego najlepszego!”. Nasi floryści zadbają o to, aby adresat lub adresatka byli zachwyceni zamówionym przez Ciebie prezentem! Nie musisz się obawiać o świeżość kwiatów – dostarczają je dla Was nasze lokalne kwiaciarnie z całej Polski. Kwiaty to także doskonały sposób na pokazanie, że pamiętamy o osobie, którą kochamy, nawet jeśli jest wiele kilometrów od nas. Możecie zamówić kwiaty dla swojego Taty na jego święto 23 czerwca i to nawet zza granicy. To proste!


Dla tych, którzy chcą aby przesyłka była jeszcze bardziej wyjątkowa i uroczysta, polecamy złożyć także zamówienie na jeden z naszych tortów. Mamy w ofercie wiele słodkości, w tym torty tradycyjne i artystyczne, a także ciasta, tarty i babeczki. Naszym zdaniem doskonałym pomysłem jest zamówienie całego zestawu wypieków, dzięki któremu przyjęcie gości nie będzie się wiązało z wielogodzinnymi przygotowaniami. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę i zamówić wybrane wypieki, aby jedna z naszych lokalnych cukierni je zrealizowała i dostarczyła.

Choose size:
Small 129.00 zł
Small
Medium 159.00 zł
As shown
Big 189.00 zł
Large
Additional accessories:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Sum:

159.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.