Storczyk Idealny wybór

Pokaż opis
Storczyk jest rośliną idealną! Delikatny, piękny biały lub różowy storczyk w doniczce, będzie wspaniałym prezentem na każdą okazję. Zostanie on doręczony przez lokalną kwiaciarnię. Pamiętaj, że do przesyłki możemy dołożyć bilecik z Twoimi życzeniami.
 
Storczyki to piękne i bardzo eleganckie kwiaty, które uwielbiają zwłaszcza kobiety. Możesz sprawić przyjemność swojej mamie, przyjaciółce, siostrze lub znajomej z pracy, zamawiając storczyka z dostawą na ważną okazję wraz z życzeniami. W naszej kwiaciarni online znajdziesz mnóstwo pięknych kwiatów ciętych oraz kwiatów doniczkowych, które sprawdzą się na podarunek na przykład z okazji urodzin czy imienin, możesz więc wybrać coś naprawdę wyjątkowego dla osoby, na której Ci zależy. Dzięki współpracy z florystami z całej Polski, możesz zamówić kwiaty do dowolnego miasta na terenie kraju, a doręczone będą nawet tego samego dnia!

Świeże kwiaty i piękne życzenia potrafią uświetnić każdą okazję. Dlatego zachęcamy właśnie do wyboru naszych pięknych roślin! Storczyki to kwiaty, które często wybierane są jako prezent, ponieważ pięknie prezentują się przez cały rok, nie wymagając jednocześnie zbyt wiele uwagi i pielęgnacji. Wystarczy pamiętać o regularnym podlewaniu, aby cieszyć się ich urodą na okrągło. Zamawiając kwiaty z dostawą masz pewność, że doręczone zostaną wybranego dnia i o wybranej porze, dzięki temu masz gwarancję, że kurier zastanie adresata lub adresatkę pod podanym adresem.

Oprócz pięknych kwiatów mamy też w ofercie pyszne wypieki: torty tradycyjne i artystyczne, a także ciasta i drobne wypieki. Nasze cukiernie w całej Polsce stają na wysokości zadania i wykonują dla Was najlepsze słodkości na urodziny, imieniny i wiele innych okazji. Możesz je zamówić nawet na następny dzień, a do tego dołączyć swoje oryginalne życzenia oraz kwiaty. Pyszny tort i urokliwy storczyk w prezencie? To idealne połączenie i świetny pomysł na niespodziankę dla kogoś wyjątkowego!
Wybierz rozmiar:
Mały 139.00 zł
Mały
Średni 169.00 zł
Średni
Duży 209.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

169.00 zł