Strawberry swiss roll

Show description
Opis
Co wyjdzie z połączenia delikatnego, cienkiego ciasta i puszystej bitej śmietany? Odpowiedzią jest oczywiście pyszna i wyjątkowa Rolada Truskawkowa! To prawdziwe cudo cukiernicze możesz już dzisiaj zamówić do swojego domu za pośrednictwem naszej strony internetowej. Sekretem, dzięki któremu ten wypiek jest taki pyszny jest obecność świeżych, zbieranych sezonowo truskawek. Dodawane są one do ubitej śmietany tworząc razem lekki jak piórko, rozpływający się w ustach krem. Zawinięte w rulon z ciastem smakują wyśmienicie i stanowią doskonały pomysł na deser bez względu na okoliczności.

Zamawiając ten wypiek możesz stworzyć z niego wyjątkowy prezent dla osób, które obchodzić będą urodziny. Proponujemy wówczas dołączenie świeczek oraz lukrowanego napisu, który przedstawiać będzie imię solenizanta. Możesz również dołączyć kartkę z życzeniami. Szczególnie ważne jest to w momencie, gdy nie możesz być osobiście w momencie wręczenia tego smakołyku bliskiej osobie. Wówczas nie liczy się odległość – ale radość ze słodkiego, eleganckiego prezentu!

Jednak nie tylko ta Rolada nadaje się świetnie na urodziny. W kategorii Torty Urodzinowe przedstawiamy bogatą ofertę wykwintnych słodyczy idealnych na tę właśnie okazję! Bogactwo smaków, kształtów i dodatków sprawia, że praktycznie każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i bliskich! Proponujemy także spojrzeć co przygotowaliśmy w kategorii Torty Artystyczne. Przedstawione tam wypieki to małe dzieła sztuki, które urzekać będą nie tylko wybornym smakiem ale również estetyką kompozycji. Znajdziemy tam między innymi bohaterów z bajek naszych dzieci czy torty z nadrukowanym zdjęciem, które możemy przygotować na dowolną ważną uroczystość!

Nasza cukiernia internetowa posiada również bardzo ważną opcję, która ułatwi Ci znacznie zamówienie. Chodzi tu oczywiście o możliwość dowozu do dowolnego miejsca w całej Polsce, które tylko wskażesz. Wystarczy podać gdzie mamy dowieźć gotowy wypiek, a my - za pomocą kuriera – spełnimy Twoje życzenie! Pamiętaj również, że złożenie zamówienia na naszej stronie to zaledwie kilka minut! Zamiast spędzać całe popołudnia w swojej kuchni możesz postawić na sprawdzony i dobry sposób, by zaoszczędzić kilka godzin! Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć dla swoich bliskich, pozwól natomiast by Twoim życzeniem zajęli się prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu!
Choose size:
Small 88.90 zł
1 piece / 1 kg
Medium 117.90 zł
1 piece / 1,5 kg
Large 164.90 zł
1 piece / 2 kg
Additional accessories:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy

Sum:

117.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.