Tarta jabłkowa

Pokaż opis
Przed Państwem wyjątkowa, oparta na tradycyjnych przepisach Tarta Jabłkowa! Wykwintny wypiek, który zna chyba każdy miłośnik ciast i słodkości. Często rozglądamy się za ciastami klasycznymi, takimi, których znak będziemy znali my oraz nasi domownicy. Wówczas idealnym rozwiązaniem zdaje się być właśnie to cudo! Postawiona na stole zaraz po wystawnym obiedzie na pewno zachęci wszystkich do sięgnięcia po kawałek!

Ten wyjątkowy wypiek wystylizowany jest na kwiat. Zwiększa to zdecydowanie jego estetykę – wygląda po prostu obłędnie! Jego podstawą jest półkruche ciasto, delikatnie chrupiące, posypane aromatycznym cynamonem i cukrem wanilinowym. Do samej dekoracji użyto pieczonych jabłek, które przepysznie rozgrzewają w zimę i orzeźwiają latem! Wyśmienita propozycja na każdą okazję!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z resztą naszych łakoci, które przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej. Przede wszystkim, chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na wyśmienite Torty Urodzinowe. Wypieki te doskonale nadają się na te święta! Możesz spersonalizować swój tort i dodać do niego coś od siebie. Mogą to być świeczki (zwykłe lub w kształcie cyferek) lub napis z kolorowego lukru. Wyrazisz w ten sposób na przykład imię najbliższej osoby lub krótkie życzenia. Dodatkowo, możesz zamówić prawdziwy hit, czyli jadalny nadruk zdjęcia na wierzch tortu. Przepiękny prezent, który przypomni w ten sposób wasze wspólne chwile i wywoła szeroki uśmiech oraz łzę wzruszenia!

Możesz również przygotować dodatek w bardziej eleganckim stylu. Wówczas zachęcamy Cię do przejrzenia naszej oferty Kwiatów. Bogactwo kolorów, magia znaczeń i symboli – czegóż chcieć więcej? Wystarczy poznać gusta ukochanej osoby i zamówić dla niej wiązankę jej ulubionych kwiatów wraz z dołączonym bilecikiem. A na nim gorące, szczere życzenia! Gwarantujemy, że w ten sposób na pewno zdobędziesz serce drugiej połówki!

Możesz równiez martwić się, że nie będziesz w stanie odebrać gotowych produktów z cukierni. Nie ma żadnego problemu! Dostarczymy je wprost do Twojego domu! Wystarczy podać nam swój adres oraz czas dostarczenia, a my załatwimy to za Ciebie. W ten sposób sprawisz też komuś niezwykłą niespodziankę! Zamów takie wyjątkowe wypieki do jego domu i wyobraź sobie jego zaskoczona minę, gdy odbierze tak słodką przesyłkę! Sprawianie radości jeszcze nigdy nie było takie proste!
Być może jesteś wielbicielem apetycznych polskich jabłek? Jeśli tak, mamy tartę w sam raz dla ciebie!
Dołącz coś więcej:
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy

Razem:

59.90 zł