Tarta truskawkowa

Pokaż opis
Francuski przysmak: kruche ciasto wyłożone kremem waniliowym i obficie udekorowane truskawkami.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tarty stanowią świetny deser na nieformalne spotkania z rodziną, przyjaciółmi, bądź współpracownikami. Świeże truskawki to doskonały dodatek do kruchego ciasta i zawsze prezentują się wyjątkowo pięknie. W sezonie na świeże owoce wypieki z owocami są zawsze najchętniej zamawiane przez naszych klientów. Tartę z owocami polecamy na imieniny, jako podarunek gratulacyjny, bądź jako upominek w podziękowaniu. Jest to także świetny deser, który można podać jako uzupełnienie dla tortu podczas takich okazji jak urodziny!

Jest to deser najpopularniejszy w sezonie na świeże owoce – najchętniej zamawiany jest od maja do sierpnia. W tym czasie pojawiają się przeróżne okazje na które tarty jest świetnym podarunkiem i poczęstunkiem. Takim świętem jest z pewnością Dzień Matki – każda Mama z pewnością uśmiechnie się na widok świeżego ciasta z truskawkami od ukochanego dziecka. Oprócz tego można zamówić ją także na Dzień Dziecka, Dzień Ojca i różne imieniny.

Oprócz wypieków takich jak torty, ciasta, babeczki i tarty możesz u nas zamówić także piękne kwiaty. Będą one doskonałym uzupełnieniem słodkiego upominku i z pewnością zrobią ogromne wrażenie na obdarowanej osobie. U nas możesz zamówić wybrane wypieki i bukiet online – zostaną one dostarczone do adresata przez lokalną cukiernię i kwiaciarnię do osoby, której chcesz zrobić niespodziankę.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)