Tort cytrynowo-jogurtowy dla Mamy

Pokaż opis
Tort cytrynowo-jogurtowy jest wypiekiem nadzwyczajnym, składającym się z kilku warstw łączących się w obłędną całość. Kruchy, ale wyjątkowo delikatny biszkopt na bazie mąki migdałowej skrywa krem cytrynowy oraz ganache z białej czekolady z dodatkiem jogurtu. Całość wykończona jest migdałowym, kruchym ciastkiem oraz białą czekoladą.

Napis "Dla Mamy!" jest integralną częścią produktu. Nie można z niego zrezygnować, ani zamienić na inny.

Niniejszy produkt doręczany jest  przez firmę kurierską DHL, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe. Prosimy o zapoznanie się z nimi poniżej:
1) Torty będą wysłane w poniedziałek 25.05, a tym samym doręczane we wtorek 26.05
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) do 13:00 w poniedziałek 25.05
3) Przy dostawie tego produktu nie gwarantujemy godzin doręczenia, natomiast zwyczajowo kurier bierze pod uwagę czy adres dostawy jest adresem biura, czy osoby prywatnej
4) Nadawca (czyli Ty) otrzyma od nas mail z  linkiem do śledzenia swojego zamówienia

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.

xxx

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł