Tort cytrynowy

Pokaż opis
Jasny biszkopt przełożony cytrynowym kremem wykończony kremową polewą z białej czekolady i udekorowany czekoladowymi wiórkami.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Znakomity tort cytrynowy to wyjątkowy poczęstunek na wyjątkowe okazje. Sprawdzi się zarówno na rodzinne imprezy, jak i uroczystości firmowe . Jest elegancki i skromny, dzięki czemu będzie wyglądał idealnie na każdym stole. Ale ten niezwykły tort z dowozem to przede wszystkim niepowtarzalny smak, uzyskany dzięki połączeniu delikatnego, jasnego biszkoptu z przepysznym kremem cytrynowym. Całość wykończona jest kremową polewą z białej czekolady i udekorowana na bokach czekoladowymi wiórkami.

W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno torty tradycyjne, jak i oryginalne i niepowtarzalne torty dla najmłodszych czy na inne wyjątkowe okazje. Zamawiając tort z dostawą masz pewność, że znajdzie się on na Twoim stole w jedyne 24 godziny.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci i ich goście byli zadowoleni. Dlatego oferujemy torty w trzech rozmiarach do wyboru. Jesteśmy także otwarci na propozycje naszych klientów i zawsze staramy się traktować każde zamówienie indywidualnie, dlatego w razie potrzeby, prosimy o kontakt.
Wybierz rozmiar:
Mały 109.90 zł
1kg/8os.
Średni 157.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 206.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

157.90 zł