Tort czekoladowo truskawkowy

Pokaż opis
Tort z czekoladowym biszkoptem przekładany truskawkowym kremem. Całość wieńczy dekoracja z sezonowych owoców.

Owoce ze zdjęcia mogą zostać zastąpione innymi, pasującymi do smaku tortu owocami.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Szukasz efektownego wypieku na ważną okazję? Nasz tort czekoladowo – truskawkowy jest idealnym rozwiązaniem. Doskonale się prezentuje na uroczystym stole w większym i mniejszym gronie, a jego czekoladowy smak wyróżnia się na tle innych wypieków.

Czekoladowy biszkopt przełożony truskawkowym kremem i zwieńczony sezonowymi owocami. Oto nasza propozycja z cukierni online na ciepłe, wiosenne i letnie popołudnia. Tort truskawkowo – czekoladowy sprawdzi się na takie okazje jak Dzień Mamy, urodziny i imieniny, a także na wszelkie inne rodzinne okazje. Może być także świetnym pomysłem na podziękowanie dla zespołu w firmie lub złożenie gratulacji z ważnej dla drugiej osoby okazji. Jest uniwersalny, ale też na swój sposób wyjątkowy dzięki świetnemu połączeniu smaków i pięknemu wyglądowi.

Jest to lekki owocowy tort , który ma w sobie czekoladową nutę którą tak wszyscy uwielbiamy. Jeśli szukasz podobnych smaków, sprawdź naszą kategorię z tortami czekoladowymi, bądź tortami tradycyjnymi z kremem. Mamy bogatą ofertę tortów i ciast, które możesz zamówić na praktycznie każdą okazję. I to z dostawą !

Chcesz zamówić dla siebie i najbliższych? A może dla kogoś, kto mieszka wiele kilometrów od Ciebie? To żaden problem – my dostarczamy nasze wypieki do każdego miejsca w Polsce. Bez względu na to, czy zamówisz tort, ciasto, babeczki, tarty, czy też inne wypieki. Pamiętaj też, że możesz do zamówienia dobrać piękny bukiet kwiatów!

To proste i szybkie rozwiązanie! Sprawdź, jak łatwo jest zamówić nasz tort czekoladowo – truskawkowy.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

109.90 zł