Tort dla Babci

Pokaż opis
Wyjątkowy Tort dla Babci, który rozjaśni jej wyjątkowy dzień! Podaruj swojej ukochanej Babci pyszny prezent – w końcu jej święto jest tylko raz do roku. Delikatny jasny biszkopt i czekoladowy krem to połączenie, któremu trudno jest się oprzeć. Dzięki temu Tort dla Babci będzie idealnym prezentem, który możesz zamówić z dostawą dokąd chcesz!

Napis "Dla Babci" jest integralną częścią tortu. Można go zmienić dokupując napis własnego autorstwa. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Doskonały prezent dla Babci! Zamów pyszny tort z dostawą pod dowolny adres w Polsce i pokaż swojej Babci w dniu jej święta, że o niej pamiętasz. Wyraź swoje uczucia dzięki naszemu wyjątkowemu torcikowi z napisem, który z pewnością sprawi obdarowywanej ogromną radość!

W naszej ofercie znajdziesz też dużo innych tradycyjnych tortów, w tym torty czekoladowe oraz torty wiśniowe. Te pyszne słodkości możesz zamówić z dostawą nawet w 24h! Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby, sprawdź nasze torty na okazje – polecamy Tort dla Dziadka, a także torty urodzinowe czy też torty na rocznice.

Nasze wypieki możesz zamówić zarówno do domu, jak i do biura. Dzięki temu pyszne torty i ciasta możesz otrzymać gdzie tylko chcesz!
Wybierz rozmiar:
Mały 115.90 zł
1kg/8os.
Średni 164.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 214.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

164.90 zł