Tort firmowy z logo

Pokaż opis
Tort z nadrukiem firmowego logo według przesłanego załącznika wykonywany na jadalnym opłatku.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Szukasz formy podziękowania dla swoich pracowników? Może chcesz wyrazić szacunek dla wspólników i partnerów biznesowych, dzięki którym osiągnąłeś sukces? Może też chcesz uświetnić firmową imprezę i uroczystość czymś niebanalnym i oryginalnym? Wykorzystaj naszą propozycję tort z firmowym logo! To będzie element, który sprawi ogromną radość i stworzy niezwykłą atmosferę niezależnie od okoliczności. Prześlij nam zdjęcie logo swojej firmy, a my wykonamy je na jadalnym opłatku . Wykorzystanie najwyższej jakości składników sprawi, że tort będzie prawdziwie pyszny i zachwyci każdego smakosza – nawet najwybredniejszego. Eleganckie ozdoby z czekolady wyglądają niezwykle elegancko i sam tort będzie prezentował się wyjątkowo okazale. Warto zadbać o takie detale, dzięki którym każda okoliczność nabierze nowego, wyjątkowego charakteru.

A może szukamy prezentu urodzinowego dla naszego szefa, sekretarki czy pracownika firmowego? Wówczas, dzięki dołączeniu dodatkowych elementów takich jak świeczki, lukrowane napisy i kartki ze szczerymi życzeniami możemy sprawić komuś naprawdę fantastyczny podarunek, który będzie na pewno cementował jego więź z naszą firmą. Możesz mieć również gwarancję tego, że tort z dostawą będzie na pewno świeży. Dzieje się tak dzięki współpracy z najlepszymi lokalnymi cukierniami online , które wykonują te wypieki i dostarczają je do wskazanej lokalizacji w całej Polsce. Szukając dodatkowych słodkości warto zajrzeć również do takich kategorii jak Ciasta czy Torty Tradycyjne. Znajdziemy tam propozycje na wiele innych okazji!

Kiedy zamawiasz tort z dostawą, to pamiętaj o wyborze smaku bitej śmietany. Oferujemy takie smaki, jak: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, malinowy, migdałowy, orzechowy, kawowy, czekoladowy czy tiramisu. Jeśli jednak wolisz zamiast tego krem, wówczas paleta smaków to: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Możesz też wybrać smak biszkoptu - kakaowy lub klasyczny waniliowy. Wybierzmy pyszną propozycję i stwórzmy coś niezwykłego!
Dołącz zdjęcie:
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

145.90 zł