Tort Fortnite

Pokaż opis
Tort z nadrukiem z gry Fortnite! Jeśli Ty lub Twoje dziecko gracie w Fortnite - to będzie to wspaniała opcja jako prezent na urodziny lub rodzinną imprezę! Wgraj grafikę z gry, wybierz smak, a my doręczymy tort na wybraną przez Ciebie datę!


*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Fortnite Battle Royal to gra, która podbiła serca graczy w każdym wieku na całym świecie. Patrząc na to ile osób z zapałem siada do konsoli i komputerów, to prawdziwy fenomen, porównywalny z grą Minecraft (dla jej fanów również mamy pyszny tort z grafiką z gry)! Jeśli więc szukałeś idealnego prezentu dla jednego z tych zapaleńców to świetnie trafiłeś - Tort Fortnite będzie doskonałym wyborem! Zwłaszcza, jeśli wiesz, jaki smak tortu najbardziej zasmakuje obdarowanej osobie - sam decydujesz bowiem o smaku, kolorze wykończenia oraz nadruku, jaki ma znaleźć się na torcie.

Gra Fortnite ukazała się także na konsoli Xbox - jeśli to właśnie na tym sprzęcie gra osoba, z myślą o której wybierasz tort, być może zainteresuje cię także nasz Tort Xbox. Ta słodka konsola może być zabawną urodzinową niespodzianką i oczywiście pysznym czasoumilaczem - któż bowiem nie miałby ochoty na podjadanie tortu w trakcie rozgrywki?

Jeśli interesują cię inne torty z nadrukiem lub torty w masie cukrowej przejrzyj naszą ofertę - z pewnością znajdziesz tu coś czym będziesz mógł uradować jubilata! Szykujesz większe przyjęcie? Czekają tu na Ciebie również inne słodycze z dowozem, takie jak ciasta czy babeczki. Mnóstwo pyszności w jednym miejscu!
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/8os
Średni 193.90 zł
1,5kg/12os
Duży 241.90 zł
2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł