Tort Hello Kitty z masy

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły z różową dekoracją oraz firgurką Hello Kitty.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Zaproś sympatycznego kotka na urodziny swojej księżniczki! Tort z dowozem Hello Kitty stanie się głównym punktem kulinarnej uczty. Perfekcyjnie wykonany przez mistrzów cukiernictwa zaskakuje nie tylko nietuzinkowym i absolutnie genialnym wyglądem, ale przede wszystkim kradnie serca małych dam i rycerzy niebagatelnym połączeniem smakowym.

Wyborne i delikatne torty urodzinowe dla dzieci rozpływają się w ustach i znikają w mgnieniu oka.

Puszysty biały lub kakaowy biszkopt jest podstawą do wykreowania tortu marzeń. Naszym milusińskim klientom proponujemy przełożenie z bitej śmietany o smaku truskawkowym, brzoskwiniowym, jagodowo – malinowym, a także migdałowym, orzechowym, czekoladowym i bardziej dorosłym kawowym oraz tiramisu. Miłośnicy kremowych tortów mogą delektować orzeźwiającym kremem cytrynowym, baśniowym z czarnej porzeczki lub orzechowym, kawowym, czekoladowym, a także węgierskim.

Cenimy czas naszych klientów, dlatego oferujemy tort z dostawą od cukierni online prosto pod wskazany adres. Wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do genialnych smaków sprawia, że zdobywamy serca i rozpieszczamy podniebienia zarówno małych, jak i dorosłych klientów.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

309.90 zł