Tort z Serduszkiem

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły, biały, ozdobiony czerwoną wstążką i sercem na patyku.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Ten wyjątkowy, przepiękny tort z dostawą na Dzień Matki sprawdzi się idealnie także przy każdej innej okazji, kiedy chcesz pokazać komuś, że jest wyjątkowy lub podziękować za jego obecność. Przepyszny biszkopt przekładany aksamitnym kremem z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Całość jest pięknie ozdobiona jasną masą cukrową i sercem. Istnieje możliwość modyfikacji napisu, by w pełni wyrazić słowa wdzięczności lub serdecznych życzeń.

Zamawiając u nas tort z dostawą, możesz mieć pewność, że znajdzie się on na Twoim stole w jedyne 72 godziny, dzięki profesjonalnej dostawie kurierskiej. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru tortu, w zależności od ilości gości.

Każdy tort z dowozem staramy się przygotowywać z najwyższą starannością, dbając o szczegóły i jakość składników, dlatego zwłaszcza torty z ozdobą z owoców sezonowych mogą różnić się od tych na zdjęciach. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i chętnie udzielamy rad dotyczących zamówień, dlatego w razie potrzeby, prosimy o kontakt z naszą cukiernią online.
Wybierz rozmiar:
Mały 279.90 zł
2kg/8os.
Średni 339.90 zł
2,5kg/12os.
Duży 389.90 zł
3kg/16os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

339.90 zł