Tort jagodowy

Pokaż opis
Lekki, jasny biszkopt przełożony puszystą bitą śmietaną o wyraźnym jagodowym smaku. Wykończony wiórkami czekoladowymi oraz owocową galaretką.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 
Przedstawiamy tort absolutnie niezwykły i wyjątkowy. Godny każdej uroczystości dzięki różnorodności składników i bogatemu smakowi. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na deser czy prezent warto rozważyć tę propozycję. Wykonany z najwyższej jakości składników Tort Jagodowy to tylko jeden z naszej bogatej oferty Tortów Urodzinowych. Warto zajrzeć tam po inne, ciekawe pomysły i inspiracje na przepyszny deser! Polecamy także Torty Tradycyjne, gdzie znajdują się słodkości w klasycznym stylu – doskonałe na każdą okazję.

Sercem tej słodkości jest puszysty, jasny biszkopt przełożony delikatną bitą śmietaną o wyraźnym, jagodowym smaku i aromacie. Jej wierzch oblany jest galaretką owocową oraz przyozdobiony został wiórkami czekoladowymi. Całość prezentuje się naprawdę wytwornie, ponadto jest niesamowicie pyszna! Soczystości dodają świeże owoce – jagody i truskawki. Doskonała propozycja z naszej cukierni online dla miłośników smaków w klimatach lata! W okresie zimowym, kiedy może być utrudniony dostęp do świeżych owoców, zostaną one wówczas zastąpione innymi.

Ciekawe prezentuje się on w zestawieniu z dodatkami, które proponujemy do niego dołączyć. Wśród tych najpopularniejszych są tradycyjne świeczki urodzinowe oraz te w formie liczb, a także lukrowany napis, którym może być wyrażone np. imię bliskiej osoby. Przyozdobiony w ten sposób doskonale sprawdzi się na każdej uroczystości. Modne jest obecnie nadrukowanie zdjęcia na jadalnym opłatku na torcie. Piękny prezent w wyjątkowej formie! Możesz także pomyśleć nad dołączeniem specjalnej laurki z życzeniami lub kwiatów. Czasem nie możemy pojawić się na uroczystości bliskiej osoby, ale chcemy przekazać jej piękne życzenia – oto rozwiązanie!

Nie musisz martwić się także o transport zamówienia. Dzięki opcji dowozu tortu możesz więcej nie zaprzątać sobie tym głowy. Wybierasz miejsce i czas dostarczenia tortu i gotowe! Nasz kurier pojawi się w wybranej przez Ciebie lokalizacji, a jako przesyłkę będzie miał świeży, przepyszny tort! Nie ma dla nas granic, dostarczamy słodkie przesyłki na terenie całego kraju.
Wybierz rozmiar:
Mały 130.90 zł
1kg/8os.
Średni 188.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 248.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

188.90 zł