Tort jogurtowo-truskawkowy

Pokaż opis
Warstwy puszystego biszkoptu rozdziela dżem truskawkowy, a obłożenie z kremu jogurtowego wykończone jest dekoracją z kawałków truskawek.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 
Idealna propozycja dla miłośników kremowych tortów z dostawą w klasycznej formie. Okazała, śnieżnobiała bryła z pewnością zajmie honorowe miejsce na każdym stole, niezależnie od okazji czy święta. Pozycja ta zyskała popularność dzięki delikatnemu smakowi, aksamitnej konsystencji oraz wykorzystaniu świeżych owoców. Może szukasz prezentu na wyjątkową okoliczność, jak urodziny, Walentynki czy Dzień Matki? Warto usiąść wraz z solenizantem przy takiej pyszności i rozkoszować się nią przy kawie i wspólnej rozmowie.

Na ten tort składa się kilka składników. Pierwszym jest delikatny, puszysty, jasny biszkopt. Rozdziela on grube warstwy frużeliny o smaku truskawkowym . Całość oblana jest jogurtową masą i przybrana świeżymi, soczystymi truskawkami. Dzięki naszej cukierni taki pyszny wypiek może znaleźć się właśnie na Twoim stole świeży i aromatyczny. Każdy jego detal sprawia, że jest on tak wyjątkowo smaczny! Zajrzyj też do kategorii Torty Urodzinowe oraz Torty dla Dzieci po więcej propozycji.

Jeśli zamierzasz podarować komuś ten tort jako prezent może warto dołączyć fantazyjny dodatek? W naszej cukierni online istnieje pełna dowolność personalizacji wypieku. Wśród naszych propozycji znajdują się np. świeczki czy napis wykonany z kolorowego lukru, który przedstawiać będzie imię bliskiej osoby. Ponadto możemy przygotować zdjęcie na jadalnym opłatku co jeszcze bardziej spotęguje uczucie niespodzianki! Możesz też zaproponować własną opcję – coś Twojego, specjalnie dla osoby, którą obdarowujesz.

Zamawiając na naszej stronie internetowej nie zapomnij wybrać opcji dowozu do wybranej lokalizacji. Warto skorzystać z tej opcji gdy nie będziesz w stanie pojawić się osobiście na uroczystości bliskiej osoby. Wystarczy wówczas zamówić wypiek przez naszą stronę internetową, podać dokładny adres i czekać na moment, gdy kurier zapuka do drzwi naszego solenizanta! Możesz sobie wyobrazić zaskoczony i jednocześnie szczęśliwy wyraz jego twarzy. Wyjątkowy dzień nabierze niesamowitej atmosfery i całkowicie nowego smaku, a wszystko dzięki Tobie!
Wybierz rozmiar:
Mały 151.90 zł
1kg/8os.
Średni 220.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 290.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

220.90 zł